Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 250-es Honda CBF után szerinte...

250-es Honda CBF után szerintetek elegendő ugrás lenne egy Kawasaki Z400 vagy a Honda CB500F? Vagy nem számottevő a különbség?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 22. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok mindentől függ.


Milyen, mennyi tapasztalatod van eddig?


Mik a célok rövid, illetve hosszú távon? Utassal, anélkül, ingázás, túrázás, minden, off-road, on-road, mi az anyagi kereted stb?


Én 125-ös supermoto után váltottam 650-es (35 kW) túraenduróra 1 év motorozás után, mivel utassal túráztam leginkább, illetve ingáztam, gyakran mentem lakott területen kívülre. Kicsit nagy ugrás volt, de pár hét alatt megszoktam. Azaz ha csak az a kérdés, hogy nem nagy-e a különbség, akkor arra az a legjobb válasz talán, hogy nem nagy, de nem is kicsi. Érezni fogod, de nem lesz meglepő, nagyon hamar meg fogod szokni.

2020. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!