Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az igaz hogy a t25 toyota...

Az igaz hogy a t25 toyota avensisek 2. 0 dízel motorral elmennek fél millió km-t is hiba nélkül?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 22. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt úgy értsd, hogy rendszeres, figyelmes karbantartás mellett, sok megelőző javítás által elérheted, hogy akár fél millióig sem fog az út szélén ott hagnyi
2020. ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem simán. Nekem 1.4-es Corollám van, ami nem kimondottan ingázásra lett kitalálva, de 400 ezer km van benne, és eddig a kötelező szervizeken kívül nem kellett költeni rá. Azért ez egy kisebb benzines kocsinál jó teljesítménynek mondható. Hidrotőkéket kell majd cserélni, de azon kívül a motornak semmi baja, az olajat se eszi.
2020. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 tehát te az 1.4-es benzines motorodból levezetted a 2.0 dízel motor tartósságát és milyenségég, csak azért mert mindkettő toyota. Ok.
2020. ápr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi számít hibának? Egy turbócsere, vagy esetleg ha egy-két injektor ki kell cserélni, az nem számít hibának egy dízelnél szerintem. Ezek cseréjével pedig bármelyik random dízelmotor elmegy félmilliót, 15 ezres olajcserével és megfelelő vezetési szokásokkal.
2020. ápr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak arra gondoltam, hogy a legtöbb Toyotának nem nagy kihívás ennyit menni hiba nélkül. Nyilván ők is csináltak pár szörnyű motort (pl. a D-CAT), de sokkal kevesebbet, mint más gyártók, és ettől a pár kivételtől eltekintve vannak olyan jók a motorjaik, hogy tudják hozni ezt a futást. A 2.0 D4D-ről is csak jókat írnak népíteleten.
2020. ápr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A népítéleten 1-2 hisztérikus semmisejó emberen kívűl kb. mindenről csak jót írnak, tehát ez sem releváns. Egyebként én nem mondtam, hogy rossz az a motor, csak, hogy amire hivatkozol annak semmi értelme.
2020. ápr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 D. Brasco ***** válasza:
Nem igaz mert csak 475ezer km-et mennek el hiba nelkul
2020. ápr. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!