Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igy lemoshatom az autóm?

Igy lemoshatom az autóm?

Figyelt kérdés
Nincs autosamponom de van jar mosogatószer azzal lelehet? Meg régi turtle waxom paszta ami kb 2 éves azzal még lekenhetem?

2020. ápr. 24. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont olyan jó neki mint a többi.

Nehogy azt hidd az autósampon az valami különleges dolog.

2020. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a régi wax ami kb 2 éves?
2020. ápr. 24. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha le volt zárva és nem fagyott meg, akkor kutya baja.
2020. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még egy fontos a waxot illetően hogy színhű legyen kék autóra kéket, pirosra pirosat kell tenni szürke fehér szinte egy kategória és van a black magic
2020. máj. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bőven jó a JAR. Én sima általános tisztítóval szoktam aminek nincs maró hatása. A zsírt meg egyéb nem túl erős dzsuvát leszedi szépen. Ami erős kosz van rajta foltokban azt mosás előtt befújom alkoholos tisztítóval és áttörlöm előtte jó alaposan, utána meg kap mosást telibe. Meg egyszer kaptam 5 literes sampont ami tusfürdő is egyben, ez ipari kiszerelés, üzemi fürdőkbe szokták feltölteni az adagolókat vele. Egyik ismerősöm adta egy szívességi munkáért cserébe hogy el legyek látva. Mivel nekem az mocskosul szárította a bőrömet, a fejem meg viszketett tőle piszkosul egyedül csak kézmosásra tudtam használni de ahhoz meg iszonyatosan sok volt. Aztán a szomszédomtól megtudtam hogy Ő rendes samponnal szokott autót mosni mert olcsóbb mint az autósampon, leszed mindent, makacsabb szennyeződésekre a rendes autósampon sem jó így Ő sima samponnal mossa az autóját. Én kipróbáltam és teljesen igaza volt ebben.

A wax az nem mosásra van hanem azzal átöblíted hogy kapjon egy védőréteget hogy annyira ne tapadjon rá a dzsuva.

2021. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
JAR-ral nem mosunk kocsit.Az konyhai mosogatószer...Sima samponnal meg hajat mosunk,és nem autót.Írj kérlek még ilyen okosságokat.Eszem megáll.De mindenki úgy teszi tönkre a kocsija fényezését,ahogy akarja...Alkoholos tisztítóval fújod be az erős koszt mosás előtt?Te tényleg nagyon sö*ét vagy!Erre is van autóhoz való előmosó szer...Amúgy meg mitől zsíros a kocsid? Bekented medvezsírral? xD Rég olvastam ennyi butaságot.Az a baj,hogy sokan szót is fogadnak...A szomszédod is tiszta autókozmetikus,sőt szakértő a témában...Szánalmas komolyan mondom.
2022. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!