Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogót lehet a benzinkúton...

Robogót lehet a benzinkúton mosni, mikor meleg a motor?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 13:57
 1/6 anonim válasza:
50%
Igen.
2020. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 petizacc ***** válasza:
27%

Dehogy lehet!

A hirtelen hőmérsékletváltozástól megreped a blokk.

2020. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
És amikor esik az eső, vagy belemegy egy nagyobb pocsolyába? :) Ne beszélj hülyeségeket, nem reped meg a blokk. Főleg, ha fokozatosan vizezed.
2020. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 petizacc ***** válasza:
55%
Egy esőben közelsem kap hirtelen annyi vizet mint mikor pofánküldöd sterimóval...
2020. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor olvasd el, te mit írtál, meg én mit írtam. Te konkrétan kijelented, hogy el fog repedni. Én hozzátettem, hogy főleg akkor nem lesz baja, ha fokozatosan vizezi.


Illetve azért sem hiszem, hogy bármi baja lenne, mert terepmotorral szoktak 4-5 fokos folyókon átgázolni, de még sose hallottam vagy láttam olyat, hogy elrepedt volna egy amúgy egészséges blokk. Nyilván most valami normális motorra gondolok, egy új, 3 éves cég motorblokkja lehet, nem bírná.

2020. ápr. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De a magasnyomású víz is forró, mégis ekkora a hőmérséklet külömbség?
2020. ápr. 25. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!