Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma kereket cseréltem, és az...

Ma kereket cseréltem, és az egyiken az egyik csavart nem lehet meghúzni, csak belekapatni, a kerékagyba el van rontva a menet. Lehet orvosolni valahogy, vagy kerékagycsere mindenképp? 3 csavar is megfoja, de azért jó biztosra menni.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 25. 08:20
 1/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

ez szerintem azért nehéz, mert fellehet fúrni nagyobb menetre, de nem gondolom, hogy a kerék csavarja normál menetes. Hol találsz ilyen menetfúrót?


Ne járj vele 3 csavarral!

2020. ápr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csak a menet legeleje van egy egy rossz belekapatási kísérlettel elrontva, mert rányomtak légkulccsal, menetfűróval meg kéne igazítani, finommenet, gyakran M112*1,25-ös.

Van esély, hogy bitonságos marad.

Szerszám áruházban mindenképpen lehet venni...

2020. ápr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első körben próbáld az egyik másik anyát rátenni. Lehet, hogy az anya a rossz, amit könnyű pótolni. Ha nem, akkor megfelelő menetvágó még mindig megoldhatja a problémát.


3 csavarral ne járj

2020. ápr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3. Nem anya .

Biztos hogy az agyba rossz a menet, nem a csavar menete ment el??

Menetfúróval meg kell igazitani.

2020. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer letörtem egy kerékcsavart az akkori Focus mk1 en, azon is 4 van, jártam vele vagy két évet 3 csavarral, eladtam egy havernek, ő 4 évig nyúzta munkás autónak, majd eladta a szomszédjának, az is munkás autónak használja már két éve...

A 3 csavar is megtartja, mivel a csavar arra van, hogy ráfogja a kerékagyra, aki szerint olyan veszélyes a 3 csavar akkor a 4 olyan bomba biztonságos volna?

2020. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!