Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2000 Renault Clio ami 1.2...

2000 Renault Clio ami 1.2 motorral van szerelve (60 ló erő) az mennyire elég?

Figyelt kérdés

Főleg városba használnám max néha néha párommal el utazni esetleges hétvégén ide oda és évi 1x horvát ország. Erre a célra kéne,edig 1.4 eset vezetem Mikór még anyámal laktam, és Nagyon szeretem azt a kocsit


Tudom már a típus sajátosságait és most nem tudóm hogy mégis mekkora kromprumiszim lenne amit vállalok.


2020. ápr. 25. 11:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Gondolkodom még thalián is de abból csak 1.4 esset vennék.
2020. ápr. 25. 11:17
 2/9 anonim ***** válasza:
Városba teljesen jó, és Horvátországba is el fogsz jutni vele, ha le nem robban.
2020. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 68 lovas Suzuki volt és be tudtam fél európát járni vele, 4 személlyel megrakva.
2020. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy rizikó ennyi idős kocsiba bizni. Várok még kommenteket . Amúgy 1. Kocsiról van szó . Lehet később Mikór már lesz pénzem máshogy fogom látni a saját helyzetem .
2020. ápr. 25. 11:21
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen régi kotlával horvátot én már nem merném bevállalni, a többi célra jó lehet.
2020. ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég, nyilván nem te leszel az autópályák királya. Városban ok, autópályán olyan 110 lehet neki kényelmes.

Egy évben egyszer ki lehet bírni azt az 500 km-t.

2020. ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Belefér.
2020. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Első autónak pont jó, nemrég vettem egy ilyent az anyámnak, 100 euróért Németórszágban 1 év Tüv-el :D Jön megy vele, ha karban van tartva, vezérműszíj cserélve volt stb. simán megjárja Hórvátórszágot is.
2020. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Agyonüthetetlenek ezek a motorok, ezzel bárhova eljutsz, vagy ha baj van, akármelyik szerelő pár óra alatt megszereli, nagy baj nem lehet. És van a Cliónak egy hatalmas előnye, nagyon jó a korrózióvédelme. Ezzel szerintem bármelyik más kisautónál jobb vétel.
2020. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!