Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen típus "betegsége" van...

Milyen típus "betegsége" van egy Renault 9/11-es autónak? Esetleg van rozsdásodásra hajlamos része, területe a gépkocsinak, amire nagyon is figyelni kell?

Figyelt kérdés
Megszállott régi autó rajongó vagyok, és lehetőségem lenne megvásárolni egy 34 éves Renault 11-est. Mire érdemes figyelni a vásárlásnál, ami meglepetést okozhat? Javaslatok?

2020. ápr. 25. 21:06
 1/4 Vortrex ***** válasza:
Egy 34 éves francia autónak rozsdásodásra hajlamos része? Ha azt írják a hirdetésben, hogy korának megfelelő vagy normál állapotú, akkor konkrétan nem lesz alja.
2020. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne dőlj be az alkalomnak. Párszázezer forintért bárkinek adódik "lehetősége" egy 30+-os Renault megvásárlásához.

Inkább azon kellene elgondolkodni, hogy a vásárlás után jön majd a "hogyan tovább...?"

Na ott lesz majd a meglepi!

2020. ápr. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én konkrétan 2001-ben vettem egy renault 9-est, na akkor annak minden más baja volt, kivéve a rozsda.

Egy rozsdapötty nem volt rajta, alul sem, sehol.


Ellenben minden más baja volt a motorján, meg a váltóján kívül.

Futómű, fékek, stb.


Alkatrészt nem tudom, találsz-e még hozzá, de ha jó a kaszni, meg találsz mindent, akkor megveheted.

2020. ápr. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2020. ápr. 26. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!