Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Körülbelül 1 azaz egy millió...

Körülbelül 1 azaz egy millió forintot szeretnék egy 7 személyes családi autóra szánni. Melyik autót javasolnátok? Az alábbi autók közül szemezgettem.

Figyelt kérdés

Opel Zafira B?

Volkswagen touran?

Renault Scenic 2


Néztem még a Peugeot 307 Sw-t de azt olvastam sok probléma van ezzel a típussal.



2018. okt. 5. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Sem Zafira B nem lesz egymillliós kategóriában amit érdemes megfontolni (itt Németben 4-5000€-tól kezdődnek), touran meg végképp nem. Scenicet nem vennék rossz tapasztalat miatt.
2018. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy értelmeset is hozzászóljak, a Zafira B 1.8 benzinmotorral vagy 1.7 - 1.9 dízellel jó választás. Az 1.7 jobb de 1.9 több van és az sem problémás motor.
2018. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem touranom van így arról tudok pár szót mondani. Az az igazság, hogy touranok 2003 tól vannak és az egy milla az tényleg eléggé a kínálat alja. Ha motor akkor benzinben az 1.6 102 lovas. Dízelben pedig az 1.9pd. De kerüld a BXE motorkódost. Ha napi használatra kell hogy 7 személyes legyen akkor nem ajánlom. Igaz hogy hatalmas hely van az első 2 sorban, de ez sajna az utolsó két ülés és a csomagtartó rovására. Ha felhajtod a csomagtartóból szinte semmi nem marad. Gondolom nézted mind a 3 autót élőben is már. Ha megbízhatóság akkor az opel és touran kb egy szinten van, alatta a renault. Ha kényelem akkor renault az első helyen. Ha egyszerűség akkor touran az első helyen. Szóval nehéz dönteni. De én is azt gondolom hogy ehhez még kellene egy fél misit még legalább rakni hogy könnyebb legyen a választás.
2018. okt. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Őszintén megvallva ez a 3-om autó az ami jobban tetszik a 7-személyesek közül. Persze vannak szebbek, jobbak, de közel sem ebben az ár kategóriában.


Hasonló alternatív 7 személyes autókból tudnátok ajánlani a fentebb megadott árban?


Ugyanis próbálok addig nyújtózkodni ameddig a takaró ér. :)

2018. okt. 6. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!