Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Volvo S60?

Első autónak Volvo S60?

Figyelt kérdés

2.4-es benzines manuális váltóval. Ismerőseim mind e46-ot akarnak, így számomra a németek kilőve. Fogyasztás nem igazán számít. A költségei a vásárlás után az ami kicsit visszahúz. Vagy alaptalanul gondolom?

Egy kényelmes, de mégis dinamikus autót szeretnék. Nem pár évről lenne szó. Sokáig meg akarom tartani.

20/f



2020. ápr. 26. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Mennyi zsebpénzt kapsz? Mert nem lesz olcsó fentartani, szervizelni egy ilyen verdát.
2020. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%

Szia.


316+chip BMW autót nézzél. Azok jók.

2020. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Én első autónak biztosan valami alacsonyabb köbcentis, kisfogyasztású és kevés pénzből fenntartható autót vennék, nem is hosszú távra, csak amíg szerzek egy kis rutint, gyakorlatot.
2020. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Aprópénzért megkapod, fenntartása nem vészes, nem is rossz választás. Egy gond van a régebbi Volvókkal, nagyon csúnyán öregszik a belterük. Ha ettől eltekintesz, akkor én ajánlani tudom csak.
2020. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pár évig szüleim renault-át hajtottam. Valamennyi "rutinom" már van. Azért szeretnék egy ilyet vagy hasonlót mert, nem akarok később váltani nagyon másra. Ezért is írtam, hogy hosszútávra tervezek vele.
2020. ápr. 26. 22:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Beltértől eltudok tekinteni. Tetszik egész egész formavilága.
2020. ápr. 26. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyna kell ami örök mint a nyomor akkor 2.4 kézi. Ha olyan ami azért megy is akkor valamelyik turbóbenzint válaszd - ha ez szempont.


Az S60 viszonylag egyszerű, megbízható autó - főleg a sor5 szívóval. Fenntartása semmivel nem több, mint egy E46-é.

2020. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2.4 kézivel akarom. Köszönöm a válaszokat! ;)
2020. ápr. 27. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!