Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A ford mustang sok üzemanyagot...

A ford mustang sok üzemanyagot fogyaszt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 07:31
1 2
 11/14 $$$$$ ***** válasza:
Nem vezetem. Csak a fedelzeti computert nezem. De nem kell feltünően gyakran tankolni tehat szerintem nem lehet túl pontatlan. Bar igaz ami igaz inkabb csak kirandulos kocsinak használlom(heti 1-2 szer), hétköznapokon másik kocsival járok .
2021. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a 3.7 V6-ok kimondottan fogyasztásbarát motorok. Tudom, aki életébe nem látott autót 2000 köbcenti felett, az csak azt tudja, amit hall, meg amit mond a szomszéd.

Fúú Mustang, biztos nagyon sokat eszik.


Nem. Azok a 3.7 V6-ok tényleg 10-11 liter körül esznek. Csilliárd Mustang videót megnéztem, mindenhol meg van ez erősítve.

De ha ügyes vagy, autópályán beviszed 10 alá is.


Úgyhogy igen. 17 literre kihozni egy ilyet az érdekes. Vagy nem komotós az a vezetés, amit annak hívsz, vagy döglődött már a kocsi.

2021. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 $$$$$ ***** válasza:
Jol mondod 12-es.
2021. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

mondom, nem kizárt hogy baj volt a kocsival, a jó bérlők az első párezer km-en széttapossák ezeket hidegen.

De attól mégy a katalógusadat 14l/100km városban.

Országútra 11. Nézz utána.

Azért a katalógusadatnál jobb nem jellemző balóságban.

2021. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!