Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés

Egyáltalán semmi elképzelésem nincs. Első autó, friss jogsis vagyok, 18/L.

Nézelődök, szeretnék egy kis iránymutatást kérni. Olcsóbb kategóriából írjatok légyszi, mert a szüleim fizetik és nem szeretném, ha sokat kéne nekik. Viszont mindenképpen 5 személyeset szeretnék és ne legyen 2 ajtós.

Előre is köszönöm a javaslatokat. :)


2020. ápr. 27. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Max összeg mennyi?
2020. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Autót nem úgy veszünk hogy vadidegenek megkérdezünk.

Hanem szét nézünk és amelyik tetszik, azt járjuk utána körbe rendesen.

2020. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ford. Suzuki.
2020. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-esnek igaza van :) 3-asnak is :)

én mindenképp használtat vennék első autónak.

2020. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volkswagen Polo, Mini, Ford Fiesta,Golf stb.
2020. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Japán autók között nézz körül. Megbízható, jó autók, viszont ne legyen szétrohadva, mert az zsebbenyúlós.
2020. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen egy olcsóbb használtautót érdemes venni, hogy rutint szerezz rajta. Amit eddig írtak tippek márkára, stb teljesen oké, én is a japán gépeket javaslom, pl egy régebbi corollát, de szerintem lehet Swift is, de akár Škoda Felicia, Fabia sem rossz döntés.

Olcsó az alkatrész hozzájuk, ha valami megadja magát, mert az persze mindig benne van a pakliban.

És talán annyira nem sajnálja az ember, ha valami kár keletkezik benne, meghúzza stb, mert hát emberek vagyunk, tévedhetünk, és friss jogsival ez fokozottan igaz minden emberre, arra is (főleg) aki jampizik, hogy ő a profi, hiába van max féléve papírja is róla.

2020. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!