Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha vs Honda vs Kawasaki...

Yamaha vs Honda vs Kawasaki vs Suzuki? Összességében melyik a legjobb gyártó szerintetek, ti melyiket szeretitek, és miért, melyiknek mik a legnagyobb erősségei?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy minden kategória más, stb., de úgy nagy általánosságban.

2020. ápr. 27. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
De úgy nagy általánosságban: igen!
2020. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kawasaki kicsit különcebb, ez látszik az árazáson is, szerintem kevés az olyan ember akinek mind a 4 márkából volt motorja.

Nem mindegy hogy egy legendás GSXR/Hayabusa sorozatról esik szó, vagy egy R1, Cbr. Ezek jó motorok mind, persze évjáratonként van egy két apró hiba, de ezek egy alkatrész cserével megoldódnak.


Suzukit szeretem a legjobban, vittek már L0-ás 1000-esen és az addigi véleményem nem változott, talán még jobban megszerettem a motorjaikat.


Szerintem utcai közlekedésre felesleges a legjobb paraméterekkel rendelkező motort kutatni, nagyjából ugyanazt teljesíti mindegyik gyártó, tehát a választás leginkább hit kérdése :D

2020. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dirtboy ***** válasza:
Csak típust típussal érdemes hasonlítani,így ebben a formában nincs értelme a kérdésnek.
2020. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!