Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb motor ezek...

Melyik a legjobb motor ezek közül? SUZUKI YAMAHA KAWASAKI HONDA

Figyelt kérdés
Enduro, krossz, és gyorsasági kategoriában külön külön melyik a jobb?
2016. jan. 7. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Sportmotor csakis a Suzuki, crossban inkább a Honda.
2016. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A SIMSON!!!

egyébként, a kérdésed elég butaság. Kérdezz típusra évjárattal!

2016. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1.

Aztán áruld már el, hogy miért a Suzuki a legjobb:). Csak nézd meg a nyers adatokat a többi márkával összehasonlítva. Kawasaki, Yamaha mindenben veri.


Egyébként, nincs olyan, hogy mi a legjobb. Attól függ neked mi tetszik, mik az elvárásaid. Ez kb olyan, mint ha megkérdezném, hogy mi a legjobb étel?

2016. jan. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nyers adatokban szinte egyformák, de ez nem is nagyon érdekel senkit. Én ültem minden japán márka sportgépén, nekem a Suzuki jön be a legjobban. És ha megnézed, itthon is a sportmotorok több mint fele GSX-R. Talán nem véletlen.
2016. jan. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon a legjobb autó a Suzuki Swift mert az autók nagy százaléka az az utakon... És a Koenigsegg CCR meg a legrosszabb mert abból 1 darab sincs az országban... :D Nem lehet, hogy azért van annyi Suzuki mert az a legolcsóbb és még nem gagyi mint pl a kínai meg kóreai meg francia...sz@rok ? az én véleményem az, hogy megbízhatóság és minőség terén a Yamaha a legjobb...
2021. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5ös

Na igen, csakhogy a Suzuki, Honda, Kawasaki és Yamaha egy árkategória, míg a Swift és Koenigsegg nem éppen. Amúgy eltelt 5 év a válaszom óta, azóta én is eladtam a GSXR-t, most van egy Ducatim. Gondolkozok, hogy vissza kéne cserélni egy Suzira, azt hiszem ez sok mindent elmond :)

2021. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!