Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Lacettit vennét3k,...

Chevrolet Lacettit vennét3k, vagy Opel Astra G-t? Miért?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Astra G-t semennyiért se! Kocsivásárlás előtt álltam és kikértem a szerelőm véleményét. Azzal kezdte hogy Opel G astrát meg ne próbáljak, mert nem jó.
2020. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom a szerelőd mire alapozta ezt a határozott megállapítást.

Nekem vot F és G Astram is, egyik sem volt új, az F-be 180e km.- raktam (így lett benne 270), a G-be 245-öt (320e- vel adtam el).

Mindkettő eladható állapotban volt még, nem a bontóba ment.

A kilóméter köteles ráfordításon kívül az F egyszer volt hengerfejes (ez kemény 7e forintomba került), a G-re pedig még brutális 9-et is rá kellett költenem a hiba diagnosztizálása és az EGR szelep tisztítása miatt.

2020. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 D. Brasco ***** válasza:
77%

Biztosan nagyon szar lehet a G astra,valoszinüleg ezert van belőle kismillio az utakon,es hasznaljak meg mindig.......

Egyebkent biztosan azt vennék,a lacettitől nem sok hulladékabb auto van a piacon......

2020. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Barnabas333 ***** válasza:
67%
Amelyikből jobb állapotút fogsz ki.
2020. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
G Astra-t szigorúan az 1,6-os 8 szelepes ős Astra motorral.
2020. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is a 8 szelepes 1.6-os motorral van. Idén lesz 20 éves, 18 éve van a családunkban, és kinyírhatatlan darab.
2020. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Barnabas333 ***** válasza:
A lacettik sem rosszak, szüleimnek 12évig volt, 2x abs jeladó cserélték. A kilincsekről lejött a festék, de más baja nem volt, rozsda se kezdte ki. Amikor meg beszámítatták új autóba az egyik szervízes szerelő mondta, hogy viszi is azonnal.
2020. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az 1.2-es G astra se rossz, csak jó olajjal kell hajtani.

Enyémben 342e km van.

Vicc a fogyasztása, országúton nagypapáskodva kijött 4 liter is. :)

Főleg most, hogy nincs senki az utakon.

2020. ápr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A lacettiben van rugó és futómű. Az astra úgy rugózik mint egy ökrösszekér.
2020. ápr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%

Astra g? Hol is kezdjem. 2000-es évjáratú, nem lelakott, szerelő szerint remek kis astra g-t vettem. 1.7es Isuzu motorral, mert ugye az elpusztíthatatlan. Első nyáron problémám volt a hengerfejekkel. Aztán a hűtőfolyadékba olaj ment. Elvittem egy másik szerelohoz, gyönyörűen rendbe tette, a motor tökéletesen jár máig. De a többi? Először is a turbot kellett cserelnem. Voltam vele vagy öt helyen mire rajottek, hogy a wastegate a baj. Két elektromotort, két aksit, egy üzemanyag pumpat és egy generatort vettem bele három éven belül. Jelenleg a legkondit kellene megcsinaltassam. Tegnap mennék dolgozni, nem indul. Minden pislákol benne, de nem indul. Nem is teker. Ma vontatom az utolsó útjára, az utolsó alkalommal a szerelőhöz.. Teszem ki eladni. Nem kinlodok vele. Mindig azt mondtam, hogy most megcsináltatom és lecserelem. De valahogy sajnáltam. Első autó, a saját kis pénzemből. De mostmar igy három év után látom, hogy nem érdemes pénzt fektetni bele. Az utolsó három hónapban ahogy megkaptam a fizetésem, kB adtam is a szerelőnek a felét.

Nem tudom milyen autót veszek, de Opelt biztos nem.

2020. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!