Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw polo IV benzines vagy...

Vw polo IV benzines vagy dízel legyen?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
hol és mennyit fogod használni?
2020. ápr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Naponta kb 40 km-t országúton
2020. ápr. 29. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Amelyik szimpatikus, a legtöbb ember dízelt venne ingázásra, én napi 80-100 km-t megyek benzinessel, csak pár literrel több a fogyasztása, viszont sokkal egyszerűbb szerkezet és olcsóbb javítani.
2020. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egy 1,4-esnek is csak kicsit több a fogyasztása?
2020. ápr. 29. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1.4-es, országúton 6 liter körül fogyaszt. Egy dízel lehet hogy tudna 4-et, úgyhogy annak éri meg az, aki annyit megy, hogy milliókat tud spórolni a fogyasztáson. Vagy legalább annyit, amiből ki tudja fizetni az olyan alkatrészek javítását/cseréjét, amik benzines kocsiban nincsenek, ha esetleg elromlanak. Napi 40 km-en nem térülne meg a dízel szerintem, ez kicsivel átlag alatti éves futás.
2020. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mennyivel drágább egy dízel javítása?
2020. ápr. 29. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívó benzin vs turbódízel összehasonlításban látszik a legnagyobb különbség, a dízelben sok olyan drága és érzékeny alkatrész van, ami a benzinesben nincs, általában 200-300 ezer km után válnak csereéretté, de sose lehet tudni, hogy mikor romlik el, egy használt autóra lehet rögtön több százezret kell költeni, ha olyat fogunk ki, de ez bármilyen kocsira érvényes. Én valamilyen 1.4-es motorral venném, van pár fajta, “sima”, FSI, 16V, vagy facelift utáni 1.6-os, utána kell nézni, hogy melyik a legmegbízhatóbb, azzal lehet a legkevésbé melléfogni.
2020. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2020. ápr. 29. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!