Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Mobil...

Mi a véleményetek a Mobil Petrol 100-as benzinről?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Ha olyan kocsid van amibe előírás a 100-as akkor tankold azt, ha nem akkor jó a 95 is.
2020. ápr. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

Az előírásoknak megfelelő üzemanyag.

Talán minőségileg gyérebb mint a omv,mol,shel, stb. De annak ellenére a követelményeknek megfelel. Ugye nem azért árulja olcsóbban az üzemanyagot mert ingyen akarja adni, hanem azért mert ez az nincs benne, ami a tobbibe igen.

Persze azért ne Sipos bacsi kutjaval hasonlitsuk össze..

2020. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mk1 s3mam van, így nem tennék bele a világért se e10et. Eddig csak omw-n takoltam és fogok is, csak azért érdekel mert ha mondjuk nincs hirtelen más akkor ez mennyire vállalható. Köszönöm a válaszokat
2020. máj. 1. 00:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Omv* :)
2020. máj. 1. 00:15
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
A minőségibb üzemanyaggal csak jót teszel az autónak, ha előírás, ha nem. Én speciel OMV 100-asat tankolok mindig.
2020. máj. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%
5ös vagyok. 100-as és 100-as között oktánszámban nincs különbség, így néha-néha ha a kevésbé adalékoltabb megy bele, az autó semmit nem fog érezni, sem a teljesítmény.
2020. máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!