Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Riasztó, központi zár probléma...

Riasztó, központi zár probléma, nem zár de nyitni tudok?

Figyelt kérdés

Olyan problemam volt az autoval, hogy neha neha sajat magatol megszolal a riaszto. Idegesito volt hogy ejjel nappal randomszeruen vinnyog az autom.

Amiket megneztem az auton, annyi volt hogy biztositek csatikat ki-be huztam, megneztem mindegyiket mondom hatha valamelyik vagy kijott, vagy tonkrement. De nem talaltam semmi hibat.

Ajto becsuk, kulccsal zarom (gombbal!!) riaszto megszolal ugyanugy. Akkor megint kinyit a riasztonak a biztositekat kivettem, ajto becsuk, gombbal zarom kinyitom, tok szuper nem vinnyog az auto, nem sipol meg ilyenek. Kiprobaltam tobbszor is, zart meg nyitott is es nem vinnyog. Kiraly.

Aztan egyszercsak zarni nem tudok, de nyitni meg igen...

Most ezt nem ertettem hogy miert, najo legyen kulcstanitas, betanitottam a kulcsot, jelezte is h sikeres volt. De tovabbra sem zar, csak nyit.

Zarni csak ugy zar ha bedugom a kulcsot, de gombbal nem mukodik a zaras, csak a nyitas.

Tobbszor is betanitottam nem jo.

Jo, akkor elovettem a masik slusszkulcsomat, elemet attettem a masikba, ilyenkor tudom h elfelejtheti a kodot es megint be kell tanitani, ilyen volt mar tobbszor is, mimdig sikeresen betanitottam.

Na de most hogy attettem az elemet a masikba, NEM TUDOM BETANITANI SEM!!!!! AZ istenert sem lehet betanitani, most nem hogy zarni, de meg nyitni se tudok!!

Miert!?? Mit rontottam el?? Akksi sarut is levettem aztan vissza es igy seem joo! Merre keressem a problemat? Sehogy se joo.

A riaszto biztositekjat is visszatettem, hatha... De igy sem jo..



2020. máj. 1. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
El ne mondd, milyen kocsi!
2020. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
BOCSÁNAT, 98-as BMW e36
2020. máj. 1. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ezt jó eséllyel így látatlanban a leírtak alapján nem lehet megmondani. A legjobb, ha elviszed egy riasztós szakszervizbe, ahol be tudják határolni a hibát, vagy leginkább kiszerelik a francba és beszerelnek egy normálisat.

Ajánlom a Duett-et (www.duett.hu), nekem is ott szereltek, igazi profik.

2020. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!