Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki Audi R8 autót vásárol, az...

Aki Audi R8 autót vásárol, az vajon miért nem Lamborghinit?

Figyelt kérdés

Mármint biztos meg van az oka, ezért kérdezem, én mint laikus...


Mivel ha jól tudom, akkor ez az Audi tulajdonképpen egy Lambo, csak a csomagolása nem az... Ugye egy érv mellett, Hogy olcsóbb, de ez is annyira drága, hogy aki ilyet tud venni az (gondolom) bármilyet...

Nem ciki egy "olcsósított" Lambót venni?


2020. máj. 1. 17:12
 1/6 Barnabas333 ***** válasza:
Kérdezd meg tony sarkot. Aki van tehetősebb az ismeretségi körömben ők, új Subaru, Audi a8, tesla vagy Porsche panameraval nyomulnak ja van még egy maderati suv meg egy valami brutál nagy merci is... De r8ast nem ismerek személyesen. Nissan van aki sportkocsis, de nem is tudom azt hogy kell írni zrv?
2020. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Barnabas333 ***** válasza:
Tony Starkot akartam írni, csak a szótár program... 😀
2020. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2020. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit el vagy tévedve. Az Audi R8 nen egy szar Lamborghini Hurracan, hanem közös fejlesztés a 2 autó, és az R8 LEGALÁBB annyira jo, mint a Hurracan. Még egy tévhit: mindenki úgy mondja, hogy az Audiban van Lamborhhini motor, holott a 4.2 V8 és az 5.2 V10 is Győrben készül az Audi gyárban, legnagyobb részt német mérnökök fejlesztették Ingolstadtban.
2020. máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te miért írsz ki hülye kérdéseket? Na ugye...
2020. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mert az tetszik neki. Én inkább vennék egy Porsche 911 GT3 RS-t és mennék pályázni, mert nekem az tetszik. 🙂
2020. máj. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!