Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet valahol cross motort...

Hookah123 kérdése:

Lehet valahol cross motort bérelni jogosítvány nélkül?

Figyelt kérdés
Jelenleg AM kategóriás jogosítványom van. Ki szeretnék próbálni egy erősebb motort terepen. Vannak olyan cégek ahol jogosítvány nélkül is lehet bérelni? Azért tartom reálisnak, hogy van ilyen mert tudtommal cross pályára nem kell jogosítvány. Ha valaki tud ilyen céget vagy esetleg cross pályákat kérem írja le.

2020. máj. 2. 06:43
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted van olyan ember vagy akár cég aki bármilyen rutintalan kezdőnek kiadja a motorját?
2020. máj. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Ahhoz nincs eszed hogy levizsgázz?
2020. máj. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mitől lenne reális? Egyébként arra illetéktelenek kölcsönadni egy járművet, szabálysértési feljelentést von magával a rendőrség részéről.
2020. máj. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez egy sport. Azért gondoltam reálisnak mert motogp-t is viszonylag fiatalon elkezdik(kb 10 évesen) szinten jogosítvány nélkül.
2020. máj. 2. 08:22
 5/6 anonim ***** válasza:

De nem kölcsönzőből kezdik hanem saját pénzből.

Erre magadtól is rájöhetnél.

2020. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
keress rá cross pályákra és bérelhető gépekre , én 10s alatt ezt találtam [link]
2020. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!