Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford F150 Raptor vélemények?

Ford F150 Raptor vélemények?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha kicsi és puha a cerka, akkor hajrá, egyébként inkább ne
2020. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon baszó gép
2020. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Első kommentelőnek. Túl kéne tenni magunkat ezen, hogy kicsi, meg puha cerkájú emberek járnak ilyen autókkal. Ez puszta irigység, nem más. Gondolom tőled is. Nem is tudom honnan jött ez az egész. Ha valaki (és családja) szereti a kényelmet, meg el akar férni, az biztos kompenzál. Arról ne is beszéljjünk, hogy az F150 raptor egy sporteszköz. Aminek a piacon jelenleg nem igen van vetélytársa. De gondolom fingod nincs róla mire van kitalálva, és ki a célcsoport, csak megy a kiscerkázás :D


USA-ban 10 ből 6 ember böhömnagy SUV-kkal és pickupokkal jár. És nem akkora méretűekkel, amit mi itt európában SUV-nak hívunk. Mi SUV-nek hívunk egy BMW X1-et. USA-ban Az SUV a másfélszer akkora Cadillac Escalade-et jelenti. Náluk nem megy a kiscerkázás.


És manapság Európában is a SUV rendlkívül népszerű (ha nem a legnépszerűbb) kivitel. Porsche (aki sportautó gyártó ugyebár!) több Cayenne-t meg Macan-t ad el, mint bármi mást összesen...

Úgyhogy lehet itt kiscerkázni, de már idehaza is tök normál, elfogadott jelenség egy SUV.


Szóval kedves válaszoló...Savanyú a szőlő, de még sík hülye is vagy mellé.

Aztán jön majd a "gondolom neked is terepjáród van és kicsi a cerka, azért védem őket"... Nincs terepjáróm, nem kicsi a cerka. És a mai napig nem értem, hogy függ össze a kettő :D. Ezt az ilyen irigy emberek találták ki, és nyomják ezerrel mint te. Akit zavar, hogy mi áll a szomszéd feljáróján.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Szerintem brutál jó gép. Ha anyagi keret engedné, valszeg vennék egyet csapatásra. Bár személy szerint nekem az előző generációs jobban bejött. Abban még dolgozott egy rendes(ebb) 6.2 motor :). Nem ilyen 3.5 biturbos baromság... Ne is említsük a Ranger Raptor 2.0 turbódízelét. Az a vicc kategória :D.


Sajnos nagyon sok ember nem tudja, mire is valók ezek a Raptor kivitelek. Mint az első hozzászóló sem. Ezek "sporteszközök". Csapatásra, élményautózásra van tervezve és kitalálva. Nem arra, hogy felkúrd a döglött vaddisznót a bódéra. Vagy hogy trágyát szállíts vele. Ha valaki erre keres autót, az vegye meg a legalapabb kivitelt ezekből.

2020. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

#3: Pedig nagyon úgy tűnik, hogy érzékeny pontra tapintottam, nyilván nem véletlen...


Az USA-t azért fals dolog felhozni, mert ott teljesen más léptékben gondolkoznak az emberek. Sokkal nagyobbak a távolságok, sokkal nagyobbak a terek, mindenki mindenhova autóval jár gyakorlatilag attól a pillanattól fogva, hogy eléri a lába a pedált stb stb., de ezek a dolgok már nagyon sokszor le lettek írva itt is. Az Európai utakon már az általad említett X1 is nagy autónak számít gyakorlatilag. Egy Raptor méretű autó egyszerűen már a gyakorlati használatában korlátozva van. Nem csak hosszában, szélességében sem fér el sok helyen és még lehetne sorolni.

És nem, nem vagyok irigy, mert nincs miért.

Kevesebb kompromisszumot kötök az ültetett autómmal, mint egy ilyennel.

2020. máj. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ezt a kis farok dolgot sose értettem...


ezek szerint akinek van pénze, azoknak mind kicsi farkuk?


Akkor a kamionsofőröknek mikropéniszük van?

2020. máj. 6. 07:38
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha az autó mérete miatt feltételezed ezt.


(ez lamardt)

2020. máj. 6. 08:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 Továbbra is gyökér vagy :D

Tudtam hogy jönni fog a "biztos azért fáj mert..." típusú válasz, és tényleg nem bírtad megállni.


De még mindig nem fogod fel... F150 Raptor nem városi közlekedésre van. Nem arra van, hogy te Aldiba járj vele. Ez egy élmény / sporteszköz. Még USA-ban is a sivatagi csapatásra tervezik főleg. Ott meg aztán bármekkora lehet. Begyöpösödött gyökér vagy :D.


És az X1 messze nem számít nagy autónak nálunk. Te amolyan "minden terepjárós köcsög, esetleg bűnöző" típusú ember lehetsz. Egy teljesen hétköznapi jelenségen pörögsz itt. Annyira mindennaposak már nálunk is a SUV-ok, hogy minden második autó az lassan.


Amerikát miért választod el tőlünk? Csak kérdem :D.

Ha valaki ott másfélszer akkora kocsikkal jár, mint egy BMW X5, annak nem érdekel a farka mérete. Ha nálunk valaki X3-at vezet, annak tuti kicsi a farka. Amerikába pedig senkinek sem. Hogy van ez? Fejtsd ki légyszi.

2020. máj. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Annyira nem érted, de annyira... Engedd el, legyél boldog, hogy álmodozol egy Raptor-ról, aztán kész. Olyan dolgokat vizionálsz bele a válaszokba amik még a sorok között sincsenek. Van egy sztereotípiád arról, hogy akinek nem tetszik a SUV, annak valamiféle irigységgel vegyített kisebbségi komplexusa van, és ezt erőlteted rá minden válaszra. Véleményt kértek, mondtam véleményt, te is mondtál. Ennyi. Nem írnék regényt reagálva minden megjegyzésedre, mert látszik, hogy értelmetlen.
2020. máj. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!