Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánlanátok olyan motorokat...

Ajánlanátok olyan motorokat amit A2 jogsival lehet vezetni? Keretem 800-900 ezer lenne a motorra. Érdekel folytott is. Leginkább tura-naked es sportmotor erdekel

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A tura-naked az milyen? :D
2020. máj. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem a folytott motor érdekelne :D
2020. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:

A2-vel max 70kW-os motort lehet lefolytva használni ha jól tudom.

mint pl suzuki sv650,suzuki gsf600,suzuki gsx750f,kawasaki er6n,hondának van elvileg 70kW-os 600as hornetje,honda cbf500 stb stb

neked kell igazából tudni hogy milyen motorra is vágysz.

2020. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tura, naked igy ertettem. Illetve folytott motorok ne legyunk mar ennyire kotoszkodosok...
2020. máj. 2. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott Fojtott...JJJJJJJJJJJJjjjjjjjjjjjjjjjjjj....tanuljátok már meg egy életre
2020. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lehet helytelenul irtam le a faradtsag miatt tudod... most raktam rendbe a programjat(tobb mernokinfos tarsammal) mert egy hiba volt benne es 25 oraja nem aludtam....

Annyira hulye nem vagyok elhiheted

2020. máj. 2. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!