Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 miért nem indul?

ShaQ01 kérdése:

Simson S51 miért nem indul?

Figyelt kérdés

Újra lett építve a blokk és nem indul el.

Szikra van, gyújtás jó falsot nem tudom honnan szivhatna új szimerinfvan mindenhol a hengernel nem fúj ki .



2020. máj. 3. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyertya nyiláson rakj kb colás kupaknyi benzint . Majd inditás. Ha nem indul mégegyszer.
2020. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És biztosan jó helyen van a gyújtás? Én egyszer azzal szoptam.
2020. máj. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lendkeréknek megvan a pozíciója ahogy a tengelyre felkerül? Egy kicsi ék adja általában a pozícióját, nos az első felújításomnál én ezt nem tudtam, és az a pici ék egy az egyben elveszett szétszerelésnél, aztan hónapokig nem értettem miért nem indul, ha minden gyönyörű tip-top... faterom aki konyít hozzá ő is átnézte 1000*, de erre nembis gondolt, úgyhogy a lendkerékhez nemnis nyúlt, aztan betoltam egy szervízbe, ott pont 5perc alatt találták meg a hibat, helyretették, és pöcc röff...
2020. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as . Hatalmas hiba amatörhiban!
2020. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy nem :)
2020. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!