Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen sportos, gyors kocsit...

Arprik kérdése:

Milyen sportos, gyors kocsit tudtok ujonnan 2 millio körül?

Figyelt kérdés

2020. máj. 3. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:

😂🤣😂🤣😂🤣

Sportos legyen, új, 2 millióért és kocsi?

Brendonban nézz körül

2020. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagy a valószínűsége, hogy egy -esetleg több- kifejezést vagy nem ismersz, vagy nem jól értelmezel.

Nézzük csak:

-sportos

-gyors

-újonnan

-2 millió körül


Melyik kifejezéssel van probélmád? :D

2020. máj. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 millából új sportos gyors kocsit nem fogsz kapni. Használtpiacon van viszont ebben az àrszegmensben nem túl régi korrekt sportos jármű. Egy kicsit mondasz pár plusz követelményt, hogy esetleg roadster, szedán, dízel vagy benzin, hol hajtson, stb mi az ami jobban érdekel, úgy akár típust is tudunk mondani. Mert választék a szívóbenzin MX-5től a Dízel 'lerúgott' hajómeretű Marcedesig megy kb.
2020. máj. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pénznemet nem írt a kérdező, lehet lengyel Zloty is a 2 milló, úgy azért már nagyobb a lehetőségek ablaka.
2020. máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Euróba gondoltad?
2020. máj. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tessék: sportos, gyors és új. És mivel bőven két millió alatt van, még pénzed is marad.


[link]

2020. máj. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Agyhalott.
2020. máj. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 D. Brasco ***** válasza:
2millioert akcioban talan adnak valamilyen fapad de luxe daciat.......nyilvan ha forintrol beszelunk.....ha mondjuk dollárról az más.....de szerintem itt inkább arrol beszelkünk hogy te teljesen kretén vagy
2020. máj. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én finomabb leszek veled, én csak aszondom, hogy 2 millióért egy korrekt állapotú mx-5-öt már kaphatsz, az jó lesz neked funolni.
2020. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még jogosítványa sincs. :D
2020. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!