Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ember miért költ 100 ezer...

Az ember miért költ 100 ezer ftokat smkpra? Mármint a tuning részére gondolok.

Figyelt kérdés

Ezt nem tudom megérteni.

Nekem van B jogsim. Letettem a Bs mellé az a1 et(kb 50 volt) vettem egy olyan 125 ös nagyrobogót ami bőven elég nekem. Meg sem fordult a fejemben, hogy ami van asszonkámnak kis otvenes azt esetleg tunyingoljuk.


2020. máj. 5. 05:51
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
A "tunying" ahogy nevezed, egy hobbi. Nem azért csinálják mert gazdaságos.
2020. máj. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
39%
Mert valakinek ez a fétise..........másnak meg biztosan az érthetetlen higy te miért gyűjtöd a bélyeget es vagy képes több tízezer forintot kiadni egy darab papirfecniért....
2020. máj. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
14 évesen nem ment a vas, leszorítottak vele állandóan. Tehetségtelenül előztek sokan.
2020. máj. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem azért költenek rá mert annyit akar rákölteni, hanem egy kicsit akar csak.

Meg egy kicsit akarja hogy jobbna menjen.

De általában az lesz belőle hogy még rosszabb lesz az eredmény mint volt. Aztán meg muszály valamit kezdeni vele hogy egyáltalán használni lehessen.

De azok az emberek akarják a világot megváltani a szaktudásukkal akik még egy nagymotorra se tudnak levizsgázni csak szeretnének száguldozni.

Itt is még le is szokták irni kérdésnek hogy már 8-10 szer szét szedte és kitakaritotta a karburátort és mégse jó. Azt elég egyszer szét szedni, többször hiába szedi szét úgyse lesz jobb.

2020. máj. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én jó minőségű alkatrészeket raktam rá egyből. Soha semmi bajom nem volt vele. Barátok akik kerékpárokra költöttek ugyanennyit, megmondták mennyire gány, és hogy megvennék olcsón. 15 évre rá még mindig megvan és teszi a dolgát.
2020. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5# én annyiból vettem 125os motort úgy hogx ebben a jogsim benne van. Nem értem. Teszi a dolgát 7 éve
2020. máj. 6. 09:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem voltál 14 akkor. Amúgy meg ezek a mai világban már tényleg fillérek. Ahhoz képeset mennyit nyel le az állam.


Autónak volt utána évi 176 000 a biztosítási díja. Ha más hibájából baj keletkezik vele, feljebb emelik, behajtják rajtad a másik által okozott kárt. Ha eléd ugrik valaki rádverik, hogy számítanod kellett volna rá.


Mindenki nagyon örül, hogy övé a tuti. Megmondja a tutit. Csodajó neki.


Megnéznék egy jogászt, hogy ráküldi a gyerekét egy 40-el közlekedő smkp-val a 80-al közlekedő autók közé a Váci útra, hogy menjen iskolába.

2020. máj. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!