Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Camaro (4. / 3....

Chevrolet Camaro (4. / 3. gen. ) vélemények?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az amerikai autókat és a Camaro az egyik kedvenc. Valakinek van tapasztalata a Camaro 4. (esetleg 3.) generációjával kapcsolatban (v6os modellek)? Mennyire nehéz beszerezni az alkatrészeket? Ha valami gubanc van (kis hiba), akkor is nekem kell hozzá keresgélni külföldről alkatrészt vagy azért itthon egy nagyobb szervízben akad hozzá alkatrész?


Valamint milyen érzés vezetni? Konkrétan nem száguldozásra használnám, a v motoroknak úgyis alacsony fordulaton a legjobb a hangja (szerintem), úgyhogy inkább ott időznék, oda meg ugye nem kell nagy sebesség...


Köszönöm előre is a segítséget!



2020. máj. 5. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz először nyerni kell a lottón.
2020. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, nyerni kell a lottón, mikor párezer euróért kapsz ilyet...
2020. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első hozzászóló. LOL. Sokat érthetsz te is hozzájuk :D.

Úgy beszélsz, mintha valami 90 milliós Bentleyről szólna a kérdés. Aztán párezer eurós kocsiról beszélünk.


Kérdezőnek. Biztos V6-ot akarsz? Azok kicsit ilyen szegény ember izomautója benyomást kelt nem?

Én mustangot tervezek következőnek. Én is V6-okat nézegettem / nézegetek, eleinte úgy voltam vele, hogy elég az nekem. Aztán ahogy ástam magam bele egyre jobban, jöttem rá, hogy ezekbe kell a V8. Erről szól, nem?

2020. máj. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenekbe csak a V8.

Készleten kis eséllyel találsz alkatrészt hozzá, viszont globalizáció, globális ellátási láncok stb. korát éljük. Egy normális alkatrészes, simán tud hozzá hozni bármit, amire szükség van. Csak mondjuk nem másnapra, hanem egy hét alatt mondjuk. Szerelőt lesz nehezebb találni, aki valóban ért is ezekhez.

2020. máj. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat,ment a zöld!


De, igazatok van, ezekből csak a v8. Az csábít a legjobban (hang, teljesítmény,igaz az utóbbit nem nagyon használnám ki), csak úgy gondoltam,hogy az már feleslegesen erős. De ezek szerint bűn lenne nem v8al venni egy ilyet.


Alkatrésszel akkor nem lesz probléma. Az autót eleve nem használnám minden nap, egy ilyen ugye nem mindennapos, városi használatra van, városban meg úgysem autóval közlekedek, de attól még azért lehetnek nagyobb bajok. Ezért volt fontos, hogy hogy tudom beszerezni.


Köszönöm még egyszer!

2020. máj. 6. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!