Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alufelni mattra festése, mi a...

Alufelni mattra festése, mi a munka folyamata?

Figyelt kérdés

Hány rétegben? Kell e rá lakk ?

Full feketére gondoltam, de az mellékes



2020. máj. 5. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

ha jól akarod: festékoldó vegyszerrel leszeded a lakkot róla, letisztítod, ha van hiba rajta, akkor kijavítod, befújod alapozóval, színnel majd UV álló lakkal.


ha tessék-lássék: csiszolópapírral átmész az egész felületén, befújod színnel és UV álló lakkal

2020. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézz youtube tutorialt.

Nem tudom milyen autóról beszélünk. De ha minőségi munkát akarsz, vidd el egy fényezőhöz. Nem gondolom, hogy olyan egetverő összeg lenne.

2020. máj. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

4-es golfrol lenne szó.

16-os felni van alatta.

Minőségit akarok, de nem akarok tizezreket költeni rá, akkor inkább meghagyom ilyennek amklyen most.

Csak eljátszottam a gondolattal

2020. máj. 5. 23:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron csináltam mattfeketét.


Lecsiszoltam kétféle papírral, durvább és finom, nitrohigítóval áttöröltem többször. Hiba nem volt rajta, így javítgatnom nem kellett.

Kitesástam, két réteg lakk, közte megvártam amíg teljesen megszáradt, aztán egy réteg védőlakk.


A két hátsó apró foltokban itt-ott lepattogott, de nem vészes. Pár ezer forintból megvolt.

2020. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!