Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki ismer olyan oldalt,...

Valaki ismer olyan oldalt, ahol át tudom ismételni a KRESZ oktatáson tanultakat?

Figyelt kérdés
Egy éve szereztem meg a KRESZ vizsgát, de most tanulok vezetni. Persze a fontosabb dolgokra emlékszem, csak nem tudom hogy kimaradt-e valami az emlékezetemből. Főként az autóval kapcsolatos gyakorlati dolog érdekelnének. (Pl.: Lámpák, hogyan/mikor/melyiket használjuk, slusszkulcs állások, hasonlók...)

2020. máj. 6. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Net.jogtar -> kresz

A tv szovegenel autentikusabb nincs.

2020. máj. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kresz-ben pontosan benne van, hogy hol, mikor, milyen világítást kell használni:

[link]

44. § a világítás.


Az autó kezelését (pl. slusszkulcs állások, kapcsolök helye, stb.) az autód kezelési kézikönyvében találod.

2020. máj. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy hogy nem kaptatok KRESZ könyvet, illetve műszaki dolgokkal kapcsolatos könyvet? Amikor én jogsiztam, nálunk ez alap volt, hogy kaptunk (pontosabban kellett érte fizetni, de akkor is).
2020. máj. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Gondolom e-learningen tanulta.
2020. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaaahhh... Húúú.. Ilyenkor kezdem magam öregnek érezni kicsit :D
2020. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen e-learningen csináltam. Sajnálom is hogy nem lehet visszanézni. Megnézem hátha a családban van könyv.

Köszi mindenkinek a válaszokat! :D

2020. máj. 7. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézni hányás kiadású könyvet akarsz kölcsön kérni . A 2014-es könyvek és azok előttiek a mostaniakhoz képest szabályaiban elavultak .
2020. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 imnard ***** válasza:
2020. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!