Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Főtengely hajtórúd radiális...

Krómgyűrű kérdése:

Főtengely hajtórúd radiális lógás?

Figyelt kérdés
Egy Simson főtengely radiális lógása fél mm. Sok ez a lógás és vigyem el felújítani vagy ez még belefér? Egyébként csak 900 km van a blokkban felújítás óta és a főtengely is új.

2020. máj. 7. 07:35
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
Ezek az alkatrészek század milliméterre vannak illesztve a tied meg 5 tizedet lóg.......te mit gondolsz?!
2020. máj. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól van na, most vettem szemügyre, még ebben a főtengely témában új vagyok. Ezért írtam ki a kérdést. De eszméletlen, hogy alig ment ezer km-t és már felújítandó a főtengely, pedig nem kínoztam a gépet és dúsabb keverékkel jártam.
2020. máj. 7. 08:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd vissza a főtengelyt, ahol "felújították" mert ez minden, csak nem felújítás.

Gondolom a leggagyibb tűgörgőkkel rakták össze, meg a csap is, amit beletettek, valami sárgarépából lehetett esztergálva.

De erre szokták mondani, hogy pont ugyanannyi szr munkát elvégezni, mint egy jót.

Meg google értékeld azt a tetű helyet, más ne járjon így.

2020. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ezt internetről rendeltem újjonnan. Inkább valami olcsó kínai kategória.
2020. máj. 7. 09:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább vidd el a régit felújíttatni Budapestre, az Ó utcába.

2 kelemen kft.

kb 40 éve csak ezt csinálják.

2020. máj. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!