Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs magas fordulat...

Hookah123 kérdése:

Miért nincs magas fordulat szám? Többi lent

Figyelt kérdés

Egy Cpi sm 50-es kismotorról van szó.

motrikusan hibátlan volt mindaddig, míg el nem szakadt a gázbovden. Nem vittem szerelőhöz, inkább én cseréltem ki ami lehet rossz ötlet volt... Miután ki lett cserélve és beindítottam a motort az első 20 mp után kezdett csökkenni a fordulatszám, majd lefulladt. A gázkar húzása közben az első 20 mp-n belül növekszik a fordulatszám, utána viszont ha húzom a gázt csak erőteljesebben csökken. Ki lett tisztítva a karburátor és most cseréltünk gyertyát. Arra gondoltam, hogy a keverék lehet a rossz. Valami ötlet vagy tanács, hogy mit lehetne vele kezdeni? A Válaszokat előre is köszönöm!



2020. máj. 7. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a bowden cserétől lett rosszabb akkor azt nézd meg hogy mi lehet a hiba, felesleges mindent szét szedni mert attól még rosszabb lesz .
2020. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tibi1978 válasza:
Nekem Apriliam volt és ott tapasztaltam hasonlót. Én az olajcsővel oldottam meg mert nem került a karburátórba elég olaj. Utánna hetekre rá újra ezt csinálta akkor már a motorra öntöttem olajat és meggyújtottam.....és megoldódott a baja. És az enyém is mert elhagyott az asszony azóta boldogan élek. Tegyél te is így.
2020. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!