Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Ford...

Mi a véleményetek a Ford Focus 2 1.6 benzines autókról?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a 101 lóerős motor egész jóra sikeredett. Körülbelül 800 ezrem lenne rá. Mik a véleményetek? Jobban megérné egy astra h? Hasonló árkategóriában esetleg mit ajánlottok?

2020. máj. 8. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Inkább a Focust javaslom, mert jobb a motorja és a futóműve is mint az Astrának. Ez az 1.6 benzin agyonüthetetlen. A Focus beltere nem túl minőségi, de jól átlátható, kényelmes, bírja a strapát. Kombiban vagy hatchback kivitelben is nagyon jól pakolható, ezt szerettem benne. A kormányzását imádtam, semmilyen átlag autóban nincs olyan jó kormánymű, mint a Focusban, a sokkal újabb Golfban is teljesen halott a kormány, de a Fordnak olyan volt, hogy visszajelzése is volt, és könnyű is volt egyszerre, baromi jó. Aztán a motorja elfüstölt, de ez egy TDCI volt. Közvetlen konkurense a H Astra és az 5 Golf, de az Astra rosszabb, a Golf drágább és rozsdásabb.
2020. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Sokkal jobb mint a h astra.

A láncos h astra motorjaival vigyázni kell,pláne,hogy nem a legjobban konstrukció a h astra 1.6-os motorja.

Az 1.4-es pedig harmatgyenge.

Focus mk2 szerintem találsz 600-700 ért elfogadható állapotút.

2020. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Barnabas333 ***** válasza:
73%
Én is a Focust javasolom, bár csak céges autóként vezettem ilyeneket, de több kollégának az van privátban és elégedettek vele...
2020. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1.6 tdci volt.

Nagyon szerettem, kezdo soforkent kaptam megis birta a strapat evekig, aztan lecsereltuk mert kicsit modernebbre es benzinesre vagytunk igy lett egy mk3-as 1.6 benzines focus.

A 2-est imadtam, de nem bantam meg a cseret.

Mindenhol fejlodott az elodhoz kepest

2020. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mentek a zöld kezek!
2020. máj. 9. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!