Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2012-es dízeles Ford Focus...

2012-es dízeles Ford Focus kombi ér 3 000 000 Ft-ot?

Figyelt kérdés
Csupán azért kérdezem, mert kutyasétáltatás közben láttam egy autót, amit árulnak, rendszám alapján lekérdeztem. Esztétikailag gyönyörű, ami a külsőt illeti, és nem is nagyon értek a kocsikhoz, de ez nem túl sok érte?
2020. ápr. 25. 13:18
 1/8 anonim válasza:
Attól függ milyen állapotba van. Mennyire van extrázva, milyen motor van benne, mennyi kilometer van benne, mennyire volt karbantartva. Egyébként ha egy közepesen felszerelt autórol van szó törésmentes kb 200 000 kilóméterrel akkor reális.
2020. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Röviden: Nem.(már ha el is akarják adni, nem csak árulni)

Hoszzabban : ha kevés km van benne, patika állapotban van, kicseréltek rajta amit kell, akkor talán.


üdv, egy Ford használó.

2020. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8 éves autó csak ha prémium, vagy valami komolyabb... Akkor ér 3 milliót. Egyébként meg nem.
2020. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Patika állapotú mk2 fl 2008 1.6 tdci 90 autót adtam el 1.6ba. igaz ősszel volt még a korona előtt.
2020. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 milla 8 éves Fordért? :)))) Az nem eladó.
2020. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Közben meg is találtam a hirdetést.


Így néz ki a kocsi, komfort felszereltségű, állítólagos 150 000 km-rel.


[link]

2020. ápr. 25. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, hogy megint veled van dolgunk? Rafkós vagy de nem úszod meg hogy fel ne ismerjünk :)


Ez az autó konkrétan ronda. Ilyen hülye színben ritkán látni autót. Mintha egy nagy műanyag vinyl lenne az egész karosszéria, olyan hatása van.

2020. ápr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és az nem tűnt fel, hogy törve volt...? XDXD "esztétikailag gyönyörű". Ahha, mesélj még.
2020. ápr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!