Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Túl vékony az új kormányom...

Túl vékony az új kormányom motoron és elforognak rajta a konzolok. Megoldás?

Figyelt kérdés
Röviden: Vettem egy új kormányt, aminek eredetileg méretben egyeznie kellett volna a régivel, viszont gyakorlatban pár milivel kisebb lett. A szivató és a többi kapcsoló tartója (beleértve a tükrök is) nagyon könnyen elforognak a kormányon. Megpróbáltam szigszalaggal (ami azért nem ment, mert azon is könnyen elforgott) és/vagy gumival alápakolni, hogy ne forogjon, viszont a gumi nem fér be alá normálisan (mert a tartó kör alakú és egy csavarral lehet lazítani/behúzni és nem elég nagy a kiengedett rész, hogy fel tudjam csúsztatni a gumival a megfelelő helyére). Esetleg lehet valami, ami időállón, tartósan odaragasztja (úgy hogy persze később fel lehessen oldani), vagy valami ami megfogja? Nem óriási a különbség, max pár miliméter.

2020. máj. 8. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, egy szeggel hézagoltam ki, de ezt csak ideiglenesen, és így nem menne át műszakin sem
2020. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bicikli belső gumit vágj méretre az tapad is és vastag is
2020. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már ilyen madár vagy, hogy rádsóztak egy más méretű kormányt, akkor legyél találékony.

Vékony rézlemezből vágj alátétet, eesetleg sörösdobozból. (egyik sem rozsdál, és mivel eléggé "puha" fém, egész jól lehet velük hézagolni).

A régi szakik "bajlágolásnak" hívták ezt a hézagpótló műveletet.

2020. máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!