Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen márkájú/típusú autók...

Milyen márkájú/típusú autók jellemzőek a kisebbség körében?

Figyelt kérdés
Melyek a tipikus "tesós" autók?

2020. máj. 8. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ehhez nem kell nagy tudomány: A három német prémium régebbi példányai.
2020. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszadó tökéletesen megválaszolta.

csak sajnos ez a tény más normális embereket hogy is mondjam, igencsak "visszavet".

Van pénze, sikeres az életben...tipikus üzletember (egy jóbarátomról van szó) és azért adta el az Ódit, majd vett egy full-fullos (tesós nyelven: giga-mekafúl) francia "prémiumot", hogy ne sorolják be őt is "azok" közé.

2020. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Felénk a legtöbbet bmw-t látok meg merdzsót. De lehet másfele mást vesznek.
2020. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A régebbi típusú kisteherautókat is előszeretettel használják lomizáshoz.
2020. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Régebben az 1200-es Ladákkal jártak, majd a prostituáltak bevételéből magasabb lóra ültek.

Sprinter, platós kisbusz, VW Caddy, Opel Corsa B, C, 2-2.5L-es benzinesek de szigorúan azok, amik alváza el van rohadva. Minden oldalon minimum 2 lyuk a küszöbön, taposón, minden kopó alkatrész csere érett, de az üzembentartói szerződés meg az át nem írás elengedhetetlen kelléke az autóvásárlásnak.

Van pár száz órányi videóm, ahol az urak, szigorúan kicsi "u"-val, az utcában full gázzal fel-le járkálnak a 2000-es BMW-vel, de csak a segély napjától számított 2-4 napon keresztül.

2020. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne legyetek rasszisták! Ez nem igaz. Volt egy srác aki engem suliba megvert neki Alfája volt.
2020. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
A rasszizmusnak ehhez semmi köze.
2020. máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

"Van pénze, sikeres az életben...tipikus üzletember (egy jóbarátomról van szó) és azért adta el az Ódit, majd vett egy full-fullos (tesós nyelven: giga-mekafúl) francia "prémiumot", hogy ne sorolják be őt is "azok" közé."


Ezen én is el szoktam gondolkodni, hogy ha sok pénz szakadna rám, tuti nem vennék Audit, de főleg BMW-t és Mercit, mert ez már itthon cigó autó. Ha idős, akkor szakadt cigány, ha fiatal, akkor meg bűnöző cigány autó. Sajnos már én is szinte mindig erre asszociálok, no meg azokra a parasztokra, akikkel dashcam videókban lehet találkozni.

Vennék egy Lexust, vagy valami nagyon felextrázott franciát, ahogy írtad. (Azért egy új Peugeot 508-ban el tudnám képzelni magamat :D )

2020. máj. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Szívnak is velük rendesen, megnyekken alattuk ugye bármilyen kis hiba miatt, szerelők elhajtják őket, eladni meg alig tudják, mert ki vesz cigóktól autót?

Amúgy igen, BMW, VW, Audi, nógrád, heves megyáben ezekben látom őket.

Bár tegnap láttam egy agyonpakolt 2-es lagunát is, vagy 8-an ültek benne.

2020. máj. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Astra F, Golf 3, golf 2.

Vegulis barmi ami olcso

2020. máj. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!