Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 4 millió...

Milyen autót vegyek 4 millió ft-ig?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, de kell az autó a bejáráshoz.

Napi 45km-t megyek, heti 5x, városban főleg.


Nagyon szeretem a sportosabb autómat, tetszik ha szép az ülés, kormány.


Viszonylag újat szeretnék, de mindenképp 130le felett.


Szívem szerint 200-250 le környékén nézelődnék, de akkor lejjebb kell adnom évjáratban, és félej, hogy nagy költségekbe kerülhet egy mondjuk 2010-es audi a5 vagy tt 2.0tfsi, vagy 3.2 fsi.

Esetleg golf6 gti.

Bmw e92 330i

Bmw z4 első széria esetleg? 2.5-3.0 környékén.



Jelenleg egy e46-om van, de 6 év alatt 3 millió ft-ot költöttem rá, nem szeretnék megint így járni.


Felejtsem el a nagy teljesítményű autókat és válasszak egy mondjuk 2015-ös 1.4 tsi 7-es golfot vagy valami újabb opelt?


Mindenképp fiatalos, sportos kasztnit szeretnék.


Havonta kb 50-100 ezer ft-ot tudok megtakarítani, de eddig minden pénzem az autóm vitte el, mert sorra meghibásodott benne valami.


2020. máj. 9. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Egy új dacia, azzal nem lesz egy jó darabig semmi bajod. Ellenben bármilyet veszel , biztos hogy lesz valami baja.

Mert azt tudni kell hogy a legtöbb autót azért adnak el mert már nagyon rossz és nem akarnak rá költeni.

Egyébként ebben az évben a Daciat vették a legtöbben , minden más márkát megelőztek.

2020. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

TSI-t semmiképpen sem. Dízelt szerintem így hanyagold mert nem városba való.

Egy M-es motorkódú Z4-el nem jársz rosszul, bár én E46-ról nem cserélnék Z4-re. E90-t hanyagolnám, nem a legjobbak finoman szólva.

Én néznék még Focus ST-ket, Mazda 3 MPS-t. Esetleg még szóba jöhet a Civic Type R, mondjuk ennyiért csak ufo van azt meg szerintem bűnronda.

2020. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ford fiesta, esetleg egy régebbi használt Ford focis rs.
2020. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*focus
2020. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Ne szégyenítsd le magad ilyen szutyok lelakott fiesta meg fócus, vegyél új autót , azzal sokall jobban jársz.
2020. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyiért már ki tudsz fogni 3-5 éves rendes autókat is. Ennyi pénzből ne akarj "prémiumot".

Veszel egy fiatal japán vagy koreai hatchbacket, ha átvizsgáltatod, leinformálod, 5 vagy akár 10 évig biztos hogy csak olaj és kopóalkatrész cseréd lesz.

a sport verzióktól óvakodj mert azt már fiatalon lerúgják a hülyegyerekek.

Inkább járd be egy 1.4 benzinessel Európát, vagy tegyél félre házra/lakásra minthogy annak az árát beleborítsd a szervizelésbe.

Természetesen a használtautó mindenképp lutri, ez meg már az az összeg, amennyiért egy alacsonyabb felszereltségű készleten levő új autót simán el lehet hozni, főleg most a koronás válságban. Igazából a légkondin kívűl minden extrát könnyen lehet nélkülözni.

2020. máj. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én valami japán kocsi sportváltozatát ajánlom, pl. egy 9. generációs Corolla sima verziója 97 lóerős, a TS meg 192, az egy ilyen kisebb, 1200 kilós autóhoz elég jó, 8000-ig lehet pörgetni, 8.4 másodperc alatt van 100-on, városban 11 liter körül fogyaszt. Ráadásul a szervizelése sem kerül sokba, egyszerű szívóbenzin, nem nagyon romlik el, nekem sima 1.4-es van, de kötelező szervizeken kívül nem nagyon kell rákölteni.
2020. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!