Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kipufogó végdob csere, lehet...

Kipufogó végdob csere, lehet valami probléma?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy saválló végdobot az autómra, ki is néztem egy Proex másolatot, viszont sokan aztmondták semmi probléma csak tartsam magamnál a műbizonylatot. De sokan aztmondták ha nincs beírva a forgalmiba, akkor leveszik a rendszámot és vihetem szigoritott vizsgára.

Mi lehet az igazság? Tudom a nagy tuningosok ezzel nem foglalkoznak hogy be van-e írva, viszont én szeretem nyugodtan érezni magam.

Én úgy gondolom, hogy nincs vele semmi gond, mivel ha elrohad, ki lyukad cserélni kell.

Válaszokat köszönöm.



2020. máj. 11. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
HA nem sportdob és nem lesz nagyobb a hangja, akkor nincs semmi gond. Egy utángyártott dobhoz sem adnak műbizonylatot.
2020. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
Miert nem veszel inkabb egy gyari dobot rá?Nagyon sok evig birja az is mire kilyukad vsgy átrozsdásodik es azzal biztosan nem leszgondod sem a rendőrrel sem a műszakin stn
2020. máj. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Műbizonylat.............ugyan már. ;)

Ha normális a dob hangja, senkit nem érdekel sem az hogy saválló végű sem az, hogy Proex utánzat.

Ha viszont hangos, akkor lobogtathatsz bármilyen TÜV papírt akár Merkel aláírással is, senkit sem fog meghatni.

2020. máj. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát ha a decibel nem haladja meg a határt, lényegében semmi engedély nem kell. Köszönöm a válaszokat, nézek akkor valami szériát
2020. máj. 11. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!