Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondanátok olyan autókat amit...

Mondanátok olyan autókat amit élmény vezetni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 08:36
1 2
 11/14 Wadmalac ***** válasza:
100%

Volt sorban Trabantom, Ladám, Swiftem, Golfom, Peugeot 205, Renault Safrane 3.0 V6, most újra Swift.


És persze mellette vezettem ezer mást.

Én azt mondom, alapvetően négy fajta autó van.


- Első vezetésnél rájössz a hiányosságaira, aztán megszokod.

- Első vezetésnél nem veszel észre semmi pluszt vagy mínuszt, simán jó, aztán ezt megszokod.

- Első vezetésnél aztaq, de baromi jó, egy darabig csapatod, de utána leállsz róla, ugyanúgy használod, mint a többit, mert megszokod.

- Annyi dologban jó és rossz is egyszerre, hogy néha agyadra megy, néha frenetikus élmény. Egyszerűen nem lehet megszokni.


Na ezt a negyedik fajtát csak mániákusok tudják megtartani. :D

2020. máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Alfa Romeo ❤️

(Pl. 159, 2.4, 5 henger, de bármelyik. Olvass utána.)

2020. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
49%

Annyira nagy a forgalom, annyira sokan vágják le a kanyarokat, nem tartanak követési távolságot stb, hogy mára nagyon más a vezetés mint 30 éve.

Ezen kívül túl erősek az autók, szerintem jobb egy gyenge autót kihúzatni mint egy erőssel félgázon száguldani. Swiftet én is szerettem és volt egy 2006-os Mazda 6 amit nagyon szerettem, még úgy is hogy automata volt. (gázreakció, útfekvés) Szóval az mx5 is biztos jó lehet...

2020. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Emery1 válasza:
'68-ban vettem az első trabantomat. Mit mondjak, egy élmény volt, mert ez volt az első kocsim. Az akkori időkből a legszívesebben emlékszem vissza a polski1500-ösre. Hogy az újabb időkről is szó legyen, igazán nagy élmény volt a mazda5. Most egy octavia rs tsi 245 van (már lassan 1 éve). Egyszerűen nem tudom megszokni a 6,5 mp-es gyorsulást:-)
2020. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!