Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van ilyen hang váltáskor...

Miért van ilyen hang váltáskor némelyik autónál?

Figyelt kérdés

Főleg a 20 év körüli Passat és Golfoknál szoktam észrevenni, hogy manuális váltónál, mikor váltanak, valami orbitálisan nagy és fura hangot ad ki. Na, mint pl itt ez a Seat: [link]

Mi ez a hang a kocsiknál? És ez mos így menőnek számít vagy mi? 😅



2020. máj. 14. 09:50
A kérdező szavazást indított:
Igen, menő dolog
Nem, egyáltalán nem menő
10 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
CSak nálad menő. A rendellenestől eltérő hang inkább idegesitő mint menő lenne.
2020. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért, nem menő? Nincs is jobb mint a lyukas sárvédős, telepi egykilencnígyesgóf ami még a Föld-Hold távolságot 2x megfutva is igazi racsegép.
2020. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nálam sem menő xd

Éppen azért is írtam ki a kérdést mert el nem tudom képzelni ki és miért alakítja át így a kocsiját, hogy olyan hangja legyen mint egy bontószökevénynek

2020. máj. 14. 10:27
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 a szürke "tuning" lökhárító már el sem maradhat, túl drága lenne színre fújni xddd
2020. máj. 14. 10:32
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
a 20 éves dízelkotláknak akkor van ilyen hangjuk, ha letapadt a turboban a változó geometria, azt jelzi hogy hamarosan sokba fog kerülni. meg az ilyen tekert füstcsavaros hulladékokon, nyitott rendszernél mert szerintük "jópofa", de igazából fillérbaxó hülyegyerekek játéka ez, amúgy dől ebből a füst. ezt élből bezúzatnám a francba, vagy kötelezném hogy vezesse vissza az utastérbe ezt ami jön belőle.
2020. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 szintúgy egyet értek. Csak ezt nem értem, hogyan kaphat műszakit egy ilyen kocsi? Vagy műszaki előtt gyorsan vissza rá minden gyári és műszaki után újra le?
2020. máj. 14. 10:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Kábé.

Ha rendőr lennék, az összes ilyen füstölő vackot kivonnám a forgalomból végleg,pedig az igényes tuningot szeretem, de az nem a koromgyár dízelekkel indul. :)

2020. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 egyet értek. De gondolom előbb-utóbb eljutnak arra a szintre, hogy ezek a kocsik alapból nem felelnek majd meg a műszaki követelményeknek.
2020. máj. 14. 11:20
 9/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb ilyen sokkal jobb műszaki állapotban van, mint az úton közlekedők 70%-a.

Az meg, hogy ilyen a hangja ízlések és pofonok. Nekem tetszik, még sincsen ilyen autóm.

Egy dolog boldogítson, hogy Magyarországon nincsen sok ilyen.

2020. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném, hogy olyan jó műszaki állapotban lenne a legtöbb.
2020. máj. 14. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!