Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valóban átvertek a gumiszervíz...

Valóban átvertek a gumiszervízben?

Figyelt kérdés
Ford focus 2001es autómra vettem 2 használt első gumit 14ezer forintért. Mutattam egy ismerősömnek, és azt mondja hogy nem lett volna szabad megvegyem, mert 14évesek. Nem látszik kopottnak de szerinte nagyon öreg.

2020. máj. 15. 18:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Talán sétáltál az utcán, leszólított a gumis, és behívott a műhelyébe egy "végtelenül kedvező" ajánlatra?

Ugye nem.

Te mentél oda, kértél valami olcsó gumit.

Ő pedig adott. Láttad hogy mit kapsz, megyegyeztetek az árban. Ő fölrakta, Te kifizetted.

Ennyi.

2020. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sok hozzánemértő ember van aki nem tudja mit kell nézni, ők meg kihasználták. Hány olyan volt hogy a hirdetéshez képest mire odaértem a helyzínre, 5 évet öregedett a gumi. csak mert fordítva olvasta a DOT-ot..
2020. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Rumi bátya válasza:
Gumisként azt kell mondanom, hogy semmilyen jogi szabály nincs az abroncsok korára. Az meg aki azt mondja hogy 5évesnél öregebb gumi szar annak nem durrant szét gyártási hibától még új gumi :D és egyre gyakoribbak. Személy szerint 2010 nél meghúzom a határt de nekem 2005 ös patika michelin van téli fent télen és semmi baja mert SZAKSZERŰEN VOLT TÁROLVA, NEM CSAK LEDOBTAM A KERT VÉGÉBE!
2020. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!