Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Cinquecento vélemény?...

Fiat Cinquecento vélemény? Tartósság? Rozsda? Motor megbízhatósága?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy fiat cinquecentot vásárolni. Szeretném megismerni hogy mennyire megbízható. Milyen tartós? Vannak-e ismert betegségei? Mennyire rozsdál? A motorja mennyire megbízható? Mennyire alkalmas országúti napi ingázásra?

2020. máj. 20. 14:23
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
80%
Ez a kocsi mindenre valo csak napi orszaguti ingazasra nem.A legerösebb motor,ami csak a sportingba kerult az is egy 1.1-es motor ha jol emlekszem ötvenegynehány lóval,de az is olyan hervadt,hogy borzasztó.És ettol csak kisebb motort raktak bele,900as 4hengerest meg 700-as kéthengerest.Na hát azokkal még csak igazan nyomorult egy valami ez az auto.Szeretem a fiatokat,meg van is otthon(mondjuk nem ilyen)de esküszöm egy swifttel jobban jarsz,raadasul abban el is lehet férni.
2020. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy seicentot nézz.
2020. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy suzuki altót.Ezeket a cinquecento-kat lassan a rozsda eszi meg.
2020. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
10km ingázásra kellene nekem. Éjszakás vagyok és egyszerűen nincs tömegközlekedés. Erre a távra se lenne alkalmas?
2020. máj. 20. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra a távra természetesen alkalmas! Még esetleg hosszabbra is. Jobb, mint tömeg közlekedni, mégis csak autó! Azt a kis kasztnit az azt hiszem, 40 lóerős motor simán elviszi.
2020. máj. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!