Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ilyen videókat, hogy merik...

Az ilyen videókat, hogy merik kipublikálni?

Figyelt kérdés

[link]


Igaz már régi videó, de én személy szerint már egy olyan fedélzeti kamerás vidit se mernék megosztani ahol nem álltam meg egy STOP táblánál. Még a végén felnyomnak miatta :D

Ezek meg mennek keresztül kasun mindenen, van egy jelenet vége felé ahol embereket is majdnem elütik, de mégis felteszik. Hogy ússzák meg ezeket? :D

Több ilyen videó is van egyébként a neten, most találtam rá, kb éjfél óta ezeket bámulom, számomra olyan hihetetlen :D



2020. máj. 22. 02:18
1 2
 11/15 Brigol20 válasza:
A 3. videó, amit belinkeltél a végén lefékeznek és mondják, hogy police, police😂miért foglalkoznak vele?! Akkor legyenek előttük is “tökös” gyerekek és ne érdekelje őket, annyira gáz :’)..
2020. máj. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10. Egy része biztosan a 7-esen készült :D
2020. máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
40 éve vezetek, és néha jó ilyen videókat látni. Eszébe juttatja az embernek, hogy mennyi hülye van az utakon.
2020. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%
Miért is hülyék?
2020. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gumball :) pár évig tolták, egész európán át a versenyt az ágyúgolyófutam mintájára. Jellemzően nem kicsit gazdag arcok. nyilván ment a vadászat is rájuk, ha valakit elkaptak fizette a büntit, és go tovább.
2020. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!