Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 300 CCM 34 PS körüli motorok...

A 300 CCM 34 PS körüli motoroknak mennyi az utazó sebessége?

Figyelt kérdés
Nyilván a motor és motoros tömege is befolyásolják, csak egy körülbelüli értékre lennék kíváncsi. A kategóriás jogsit kezdek, és nem tudom mekkorával kezdjem, az arany középutat keresem. Nem szeretnék egyből 600-asra vagy nagyobbra ülni viszont 125 re sem, egyrészt mert valószínű gyorsan ki nőném, másrészt nem engedhetem meg magamnak hogy évente cseréljek de a "szamárlétrát" nem szeretném teljes egészében kihagyni.....

2020. máj. 24. 12:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Abban igazat kell adjak "dirtboy" nak, a sújjal kapcsolatban tényleg a motoros újságírók szinte mindegyike hangotad egy egy 3,4,500ccm motor tesztje során hogy ezekkel lényegesen könnyebb egy kezdőnek. Rengeteg ilyen videót néztem csak az nem derült ki ezekből amit fent is kérdeztem, mert ezek leginkább összehasonlító bemutató tesztek...
2020. máj. 25. 17:39
 12/15 A kérdező kommentje:
Amúgy a motor típusát illetően, a naked kategória tetszik, és néhány teszt videóban ezt típust is ajánlják tanulónak, a kényelmes üléspozíció stb. miatt de ez nyilván ízlés kérdése mert egy sport motoros nem fogja azt mondani hogy a supermoto a legjobb ha egyszer "ő" nem azt szereti.
2020. máj. 25. 17:50
 13/15 A kérdező kommentje:

Én mindenki izlését és véleményét tiszteletben tartom,

És köszönöm a válaszokat

2020. máj. 25. 17:51
 14/15 dirtboy ***** válasza:
100%

Nem ismerem a motoros társaságod így nem tudom mennyire tudnád tartani a lépést velük.

Ez függ attól is nekik milyen motorjuk van illetve hogy ők mennyire tudnak vagy mennyire szoktak tempósan motorozni.

Kanyarokban biztos hogy elég a 34lóerő is de ha jon egy hosszabb egyenes és a haverjaid szeretnek gyorsan menni akkor ott lemaradsz.


Én is motoroztam együtt egy aprilia pegaso 650-es haverommal,néha megáltam megvártam mikor olyan szakaszok voltak de pl ha a mátrába vagy a bükkbe mentünk volna akkor simán tartotta volna a tempót a pegasoval is.


Én magam részéről szeretem a speed motorokat meg a supermotot is azonban naked mellett döntöttem mert a speed túl kényelmetlen és a motor karakterisztikájuk sem tetszik,a supermoto meg nekem túl kis hatótávolságú nem akarok folyton kútrol kútra járni illetve nekem lassúak.

De amúgy szívesen elmotorozgatnék mind kettővel ha telne még rá a naked mellett.

2020. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A naked teljesen jó választás lehet elsőre :) Picit megtapasztalsz szinte az összes stílusból néhány karakterisztikát. Amíg nem tudod egész pontosan, mik a céljaid, terveid, nem feltétlenül érdemes elköteleződni például egy 4 milliós 1000 köbcentis vadi új sportmotor mellett, mivel egyáltalán nem biztos, hogy az neked tetszeni fog, nem biztos, hogy praktikus lesz számodra.


#4 #6 #8

2020. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!