Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kormányösszekötö gömbfej...

Galekun kérdése:

Kormányösszekötö gömbfej csere után, enhye remegés, normális?

Figyelt kérdés
A hétvégén cseréltem ki a kormányösszekötö gömbfejeket az autón és sikeresen beállítottam a kerékösszetartást is. Mégis enyhén mintha remegne az autó 50-60km/h sebességnél. Lehet, hogy az út miatt, eddig fel se tűnt, hogy hepehupás lenne. Az autó egyenesen megy, nem húz egyik irányba se. Ez az apró remegés lehet az új gömbfej miatt? Mert kézzel alig tudtam mozgatni, mikor kibontottam. A régi viszont konyogott, a megsérült gumi alatt poros volt, így ráfért a csere.

#kormányzás #csere #remegés #gömbfej #Kormányösszekötö
2020. máj. 24. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Te mihez állítottad az össze tartást?

A gömbfej miatt biztos nem ráz az autó, ott mást szurtál el.

2020. máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"sikeresen beállítottam a kerékösszetartást is" Őőőm... honnan tudod? Mivel ellenőrizted?

Szerintem inkább vidd el egy futómű beállításra.

2020. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi mást nem szedtem szét, ezért lehet csak a gömbfej. Sajnos csak két hét múlva van idö pontom a futóműveshez beállításra.
2020. máj. 24. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:

"Semmi mást nem szedtem szét"

hát azért gondolom a kereket levetted, ha utána nem húztad meg a kerékcsavarokat rendesen, attól pl. tud rázni.


Hol érzed a remegést, a kormányon ? Nehezen tudom elképzelni, hogy a kormányösszekötő ilyet okozzon - szedd szét, nem olyan sok idő és rakd össze figyelmesen megint. Ha nem segít, utána még elviheted szerelőhöz...

2020. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Idö közben megszűnt a rázás, pedig nem csináltam semmit vele. Ezek szerint a bejáratlan gömbfej is ráz :) Egy jó tapasztalat :)
2020. jún. 3. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!