Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E titán oldalon tanulom a...

Furchant kérdése:

E titán oldalon tanulom a kreszt autós jogsira. Elolvastam az elejét de nagyon félek hogy kifogyok az időből és/vagy nem fogom jól megtanulni. Milyen módszerrel kéne tanulnom milyen ütemben? Bármilyen segítségnek örülnék ezzel kapcsolatban!

Figyelt kérdés
Füzetbe írjam le amit fontosnak tartok? Hogy osszam be az időmet? Mindent figyelmesen el kell olvasni? Tanulási sémák? Van könyvem is abból is tanuljak vagy előbb azt olvassam el?

2020. máj. 25. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Bőven végig érsz rajta ne aggódj.

Én a jegyzeteléses módszert választottam, de csak a lényegeseket írd ki, mert úgyis időben be fogod tudni fejezni, és vissza tudsz menni gyakorolni.

És ne ülj ott egész nap, max 2×2 órát, de külön-külön.

De használhatsz mellé könyvet is.

2020. máj. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet vásárolni plusz időt (emlekeim szerint 10 orankent) ha nem lenne elég a 60 óra..

Csak akkor ulj oda tanulni, ha van kedved, nem vagy faradt, es nyugodtsag van korulotted.. Olvasd el figyelmesen, aztán a modulzarot gyakorold tobbszor.

Mindig terj vissza regebbi modulzarora is. Sok gyakorlast igenyel. A vizsga szinte teljesen erre epul, itt tanulgass. En nullarol kezdtem.

2020. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem jegyzeteltem!

Nagyon könnyen a fejembe ment kb 1-2 szeri elolvasás után a legtöbb modul.

Szerintem érthető és logikus. Nagyon szerettem.

Én 8 nap alatt végeztem el, de volt úgy, hogy egy egy délelőttöm ráment.

Nagyon sokat gyakoroltam. Miután végigmentem, mégegyszer megcsináltam minden modulzáró tesztet. 4-5 órámba telt, a végén már jojózott a szemem, de így is maradt a vizsga napjára még egy jó pár óra gyakorolni. Elsőre meglett. 1 pontot vesztettem.

Sok sikert! A vezetés is jó móka lesz!

2020. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak elolvastam a témaköröket, megcsináltam a modulzárókat. Kb 12-13 óra alatt mentem végig a modulokon. Ezután kizárólag tesztvizsgákat csináltam - de ebből rengeteget. Nekem ezzel a módszerrel jól rögzültek a kérdések a fejemben. Kreszvizsgán 2 hibapontom lett
2020. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, boven eleg az ido ra. :D van ket kategoriara is jogsim, mindketszer 2 hibapontom volt csak. En csak modulzarokat es vizsgat gyakoroltam parszor es rogzult. Nem kell parazni tole.
2020. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20 óra gyakorlással 70 pontot csináltam. Igaz én A2-re mentem. B jogsim meg már van pár éve
2020. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mindent figyelmesen végigolvastam és a fontos dolgokat röviden ki is jegyzeteltem. A legvégén több órás gyakorlás után is maradt még kb. 3 órám, úgyhogy ne aggódj, elég lesz.
2020. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az elején végigtekertem az egészet, 12 óra volt. Aztán 2. körben (a koronavírus miatt elhúzódott az, hogy a vizsgára mehessek, ezért néztem csak át még egyszer) a fontos dolgokat kiírtam wordbe, majd ki nyomtattam. Nekem ennyi volt. Összesen kb. 25 órát fektettem bele, elsőre meglett a vizsga.
2020. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kotra kresz letölthető a play áruházból. Igaz csak a 24 órás verzió az ingyenes, de ha kifogysz az időből ezt nézegesd! Kisértetiesen hasonló kérdések, mozgó videók vannak a vizsgához.
2020. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!