Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autóba utaznál hátul...

Milyen autóba utaznál hátul 7-8 órát?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy elől oké, el tud lenni a sofőr meg az utas hosszú órákat , de felnőtt emberként mibe utaznál 7-8 órát?


Egyterű illetve kisbusz nem játszik.


Csak 2 millióig és 1993 gyártási évtől mondj autókat amiben utaznál ilyen sokat.



2020. máj. 25. 22:33
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Érdekes, pedig ez nem olyan dolog, amihez komoly érzék kell. De lehet valami zavar, ami miatt kevered a szavakat. Köszi, hogy válaszoltál erre! Minden esetre kíváncsi lennék, hogy a többi néhány millió ember is miért használja rosszul ezeket, de talán jobban járok, ha elfogadom, hogy ez van.
2020. jún. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
#39: a mondatvégi írásjelekkel még neked sem ártana kicsit foglalkoznod. Senki sem tökéletes.
2020. jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
#42: igazad van, itt most messze nem a tökéletességről volt szól. Itt konkrétan más jelentése van szavaknak, ha rosszul ragozzák.
2020. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Van ez a diszgráfia meg diszkalkulia, na ez nálam is jelen van, pl. angolul vagy akármi más nyelven képtelen vagyok tanulni, egy szót 1 hétig tanultam amikor inkább feladtam, szerencsére ilyen gyp-s liberális világot élünk és a két legfontosabb tantárgy a matek meg az angol nélkül is van érettségim, holott régen ledaráltak volna s még a komposztba sem lennék jó.
2020. jún. 2. 11:02
 45/46 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Amúgy olvasgatom amit ide irogattok. Én idén érettségiztem. Az az érdekesség, hogy én 1. osztályban az 1. héten 1-est kaptam (értitek, egy még óvodás gyereknek az első héten egyest adtak) és azt súlykolták belém 8 évig, hogy soha nem fogok tudni angolul.


Van egy B2-es nyelvvizsgám és egy 60% feletti emelt érettségim, amivel szintén kapok nyelvvizsgát.


Mindannyian tudtok nyelvet tanulni és a matekot is megtudjátok érteni, csak a megfelelő tanárok kellenek hozzá.

2020. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

Nekem 7 angol tanárom volt meg még nyelviskolába is jártam, 1 hónap 60 ezer forint volt 8 éve aztán mondták, hogy nekem ez nem megy, nem láttak még ilyen gyatra teljesítményt.


Nekem egy elég furcsa matek tanárom volt, de róla inkább nem beszélnék , legutóbb megláttam és na, neki kívánnám, hogy üljön hátul a Swiftembe Genfig.

2020. jún. 2. 12:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!