Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kapartatáskor nem sajnáljátok...

Kapartatáskor nem sajnáljátok az autotokat?

Figyelt kérdés

Elsősorban azoknak szól a kérdésem akik rendszeresen csinálják, nem az a kérdés Mért olyan idióták, hanem hogy sajnáljak e az autót vagy sem.

Nagy gáz adás, kuplung hirtelen fel és bumm. Én személy szerint próbáltam már, nem rossz érzés, de sajnálom azért az autómat. Kíváncsi lennék a többiek véleményére is.



2020. máj. 26. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Direkt nem szoktam kapartatni. Van olyan, hogy hirtelen, gyors elindulásnál megrúgja magát, de az is csak éppen, nem szándékosan.
2020. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem zsákbamacska az autónak nem tesz jót lehet 100alkalommal nem történik semmi de 101-nek eltöri a féltengelyt vagy elszakad a kuplung vagy bármi hirtelen megtapad a kerék valaminek kel szakadni én láttam ilyenre példát köves útrol kaparva hajtott rá az emberként az aszfaltra kapartatva és a féltengely bánta.
2020. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akik rendszeresen csinálják azokat biztos nem érdekli hogy lesz-e baja vagy sem.
2020. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon vannak ilyen rendszeres kapartatók azért.
2020. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Új korától nálam van az autóm, de még soha nem csináltam vele ilyet, sem más hasonló ökörködést. Még garanciaidőn belül sem. A hajtás valószínűleg kibírja, de egy szett gumi sem két fillér, az esetlegesen felverődő kavicsokat sem köszöni meg az alváz, küszöb. És nem keveset kellett dolgoznom az autómért...
2020. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem
2020. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!