Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak olyanok, akik csak úgy...

Vannak olyanok, akik csak úgy hobbiból szeretnek autót, motort túráztatni, kapartatni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 11. 14:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Vannak de nem 1.6os Astra-val meg robogókkal.

Gumit nem égettem még, de mondjuk pirosnál tiltásig csavarok egyet a gázon, még méterekről is keresik hogy mi volt ez, honnan jött a hang.

2019. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Miért van aki hivatásból "kapartat" ahogy te fogalmaztál?

Az autók iránti szeretetet nem lehet elmagyarázni. Van aki nagyon szereti a kocsikat és van egy jó kocsija az esélyes hogy fog ilyeneket is csinálni. Nekem Turbos hátsókerekes kocsim van, így szoktam vele driftelni is és tudok is, emellett hangos, durrog, sziszeg váltásnál a lefújószelep miatt. Van akinek ez nem tetszik, de én azért odafigyelek arra, hogy az embereket ne zavarjam ezzel este vagy ilyenek.

2019. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A kapartatás alatt nem tudom mit értesz, mert van a burnout amikor álló helyzetbe füstölöd a gumit, aminek semmi értelme sincs, meg van amikor gyorsan indúlsz és azért kapar el a kerék pár méteren.
2019. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Sárba belemenni, amiből nem tud kijönni, csak kaparni benne.
2019. máj. 11. 14:50
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
A sárban a kapartatás az nem hobbi, hanem idegeskedés
2019. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Miért lenne idegeskedés?
2019. máj. 11. 14:58
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha elakad valaki a sárba?

Vagy az offroadozásra gondolsz?

2019. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szándékosan belemenni a nagy sárba, amiből nem tud kijönni és ott nyomni neki a gázt, had pörögjön a motor és kapargáljon közben.
2019. máj. 11. 15:03
 9/22 anonim ***** válasza:
71%
Komolyan egyeseknek kielégítő hobbi az, hogy üresbe nyomogatja a gázt meg idegesít másokat?
2019. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
11%

Mit kárálsz 9-es?

Ha nem a ház előtt csinálja az utcán, hanem pl elhagyatott helyen, senkit nem zavar! Én is így szoktam és senkinek nem gond!

2019. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!