Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Seat Cordoba (1995-2002)...

A Seat Cordoba (1995-2002) évjáratban miért van alapból Szárny a kocsi a hátulján ,ha 1.6 1.4es benzines 75.lóerős gépekről van szó? Értem hogy jól.néz ki meg minden de.nem egy sportautó. . Szerintetek miért van rajta alapból szárny Használ valamit?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért, amiért a haverom BMW-jén kék színű a helyzetjelző. Szerinte jól néz ki. A Seat egykori tervezői szerint így jobban nézett ki a kocsi. Mert "a sportosság a vérünkben van" 75 lóerővel is.
2020. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert jól néz ki.. Nekem a Suzukimon is volt, már így vettem. Azt mondták, "nagy sebességnél" jobban az aszfalthoz tapad az autó (oh, my God..), de ez szerintem hülyeség.. Rajta hagytam, mert tetszett.
2020. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha érted, hogy jól néz ki, akkor meg is válaszoltad magadnak a kérdésed.
2020. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esztétikai felszereltség. Semmi köze a légtereléshez. Ha az volna célja a tető felé nyúlna, hogy legyen leszorító hatása. Megvnem 5 cm széles lenne. A régi 80-as években kiadott 54 lóerős dízel audikon is volt, meg elsô spojler is. Csak esztétika volt😂
2020. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaja végülis ,némelyik swift-en is van :D
2020. máj. 27. 08:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt abból cupra is 1.8t.
2020. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!