Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennétek olyan autót amiben...

Vennétek olyan autót amiben ember(ek) haltak meg?

Figyelt kérdés
Fenyő Jánost a saját Mercijében lőtték le és az autót utána eladták,Seres gyilkosság után a Bentley is eladó lett,de rengeteg autó lehet forgalomban amelyikben valaki kilehelte az utolsó leheletét,akár baleset után állították talpra.A kérdés te megvennél ilyen autót?Én nem vagyok okkult se babonás,de a szellemektől se félek,de egyszerűen a hideg kiráz,hogy ott üljek ahol más meghalt esetleg lehet egy rossz “szelleme”egy tárgynak?(házat se vennék,bérelnék ha haláleset történt ott).A kérdés inkább véleménykutatás,de kíváncsi vagyok ki mit gondol erről.

2020. máj. 29. 21:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Fenyő Mercis kérdező visszatért..."

Nekem is ez jutott rögtön az eszembe. Valaki nagyon rá van pörögve erre a témára...


Rommá tört, balesetes autót nem vennék. Akkor se ha nem haltak meg benne, hanem karcolás nélkül szálltak ki belőle. Az, hogy valakit lelőttek, vagy mondjuk az autóban ülve kapott szívrohamot, nem az autóhibája.

Ház. Szerintem egy nagyobb, több száz lakásos 50-60 éves tömbházban már biztos, hogy halt meg valaki, csak nincs kiírva rá. Utakon is rengetegen haltak már meg. Ha minden egyes eset meg lenne jelölve, akkor nem mész arra? Ez marhaság. Újpesten egy egész lakótelepet építettek egy volt temetőre. A temetőt persze úgy ahogy felszámolták. De állítólag néha még mindig kerülnek elő emberi csontok, koponyák. Mégis sok ezer ember vígan eléldegél ott. Egy régóta sűrűn lakott területen, mondjuk Európában, szerintem nincs olyan lakás méretű 50-100 m2 körüli terület, ahol a világtörténelemben ne halt volna már meg valaki. Csak épp nem tudsz róla.

2020. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Helo a “fenyőmercis “kérdező eskü nem én vagyok nekem csak a google feldobta a tc egy cikkjét és onnan pattant ki a fejemből a kérdés,de visszkeresek kíváncsi vagyok a “fenyőmercis”kérdésre is.
2020. máj. 30. 10:32
 13/19 A kérdező kommentje:
#9 mesélj a házakról is én kíváncsian várom.
2020. máj. 30. 10:34
 14/19 anonim ***** válasza:

Nyugodtan meglehet venni, hacsak nem volt totál káros és váza is el van csavarodva.

A ház és lakásnál fel se merül ilyen senkiben, pedig de sok lakásban meghalnak az emberek.

2020. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az "Igen, vennék, nem zavarna" meg a "Nem érdekelne" között mi a lópikula a különbség?
2020. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Na az jó kérdés. Ezen én is gondolkoztam.

Eleve nem vennék használt autót. De tegyük fel, hogy egy olyan típust árulnának, amit keresek, patika állapotban, kevés km-rel, nem szétlőve, nem rommá törve, csak annyi hogy a papa garázsban benne ülve hunyt el végelgyengülésben, abszolút nem érdekelne. Nem tartana vissza a vételtől. Összetörött, kikalapált autót végképp nem vennék semmiképp. Még ha gombokért adják se. Akkor se ha karclás nélkül szálltak ki belőle. Mert az már olyan mint az új, sosem lesz. Szerkezeti szilárdságát tekintve sem, de az se nagy öröm, mikor pár év múlva a fél kiló gitt alatt elkezd rozsdásodni.

2020. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
GMJ-499 azt hiszem,a Fenyő-merci ,forgalomban van,és nem tűnik lyukacsosnak,valaki kipofozta,nyilván a története végett igazi kuriózum,túl a 6.0 V12-n
2020. máj. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sérült autót nem vennék. Az hogy valaki más okból meg halt benne nem fogod meg tudni . A ház detto nem tudod meg , hogy nem-e valaki meghalt ott abban a házban bármi okból kifolyólag , csak az új aminél tudod , hogy nem halt meg benne senki .
2020. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az autót, azt megértem, de házat???

Mutass nekem olyan 30 évnél idősebb házat, lakást, ahol nem történt még haláleset. 10-ből egyet ha találsz....

2020. máj. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!