Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piaggio NRG Mc2 50ccm 2T...

Piaggio NRG Mc2 50ccm 2T motor blokk helyére elfér egy Piaggio Liberty 125ccm 4T motor blokk? Ha igen akkor mire kell felkészülni át építéskor? Milyen robogók kompatibilisek az NRG Mc2-vel?

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a közös gyártójú, különböző gyártmányú műszaki cikkeknél maximum a név közös. Teljesen más a motorfelfüggesztése,a tartozákai, az elektromos és üzemanyag ellátása, hűtése, satöbbi. Szerintem halott ötlet. Lepapírozni sosem tudod, mert nem létező típusat hoztál létre. Nem lesz róla papírod, műszakid, biztosításod, vagyis gyakorlatilag használhatatlan lesz még akkor is, ha az átépítés során nem futsz bele egy orbitális nagy szopásba, vagy lehetetlenségbe, például nem egy síkban fut majd a hajtószíj két tárcsája. Ezen felülegy 50cm3-es motor súlyához és erejéhez van méretezve a váz, a futómű, a fékek, az ehhez tartozó nagyobb kerekek be sem férnek a vázba, csak hogy egy gondot említsek. A motor átépítés még a profiknak is nagy falat, nemhogy egy sufnis otthoni műhelyben. Ha meg profira bízod, nem tudod megfizetni. Vegyél inkább egy gyárilag nagyobb gépet, ha ez a vágyad.
2020. máj. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ. Teljes mértékben igazad van. Szeretném megnövelni a mocim teljesítményét gondoltam úgy hátha egyszerűbb egyszerre átpakolni mindent és kihagytam volna a szőrözést az 50essel. De akkor marad a kisérletezés. Köszi szépen mégegyszer hát szembe nézek az igazsággal reggel meg neki allok szétkapni a robogót hogy többet tudjak róla.
2020. máj. 30. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!