Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik német autómárka a...

Melyik német autómárka a kedvenced?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 17:55
A kérdező szavazást indított:
Mercedes
Audi
BMW
Kommentben írom le.
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Egyik sem, szinte minden héten jelennnek meg cikkek hogy milyen szarok a német autók, de főleg a Vw-k.

[link]

A Peugeot is jobban teljesített itt is.

2020. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Az E Kadett. Meg a 2-es Golf.

De a 80-as Audi is jól sikerült.

123-as, 190-es Merci.


Amik ezek után jöttek, az a konkrétan a hulladék kategória.


Sajnos volt tapasztalat...

2020. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
És sikerült felsorolni összesen három márkát mindenféle típus, korszak, kategória megjelölés nélkül?
2020. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

3-as

Nyilván ha egy kategóriában nézed, akkor tökéletesen össze lehet hasonlítani a német triót, úgyhogy nem kell okoskodni.

Nekem az Audi a kedvencem, az jött be a legjobban. Imádom ezt a technokrata, időtálló stílust, a bunkerérzetet benne, és nekem megbízhatóságra is bejött eddig mindegyik.

2020. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Én pl BMW párti vagyok, de nem tipikus kölyök cucc, hogy nekem béjemvé vagy ajdi kell feszíteni a többiek előtt, hanem mert jelenleg a 3. példányt hajtom, és sosem volt velük gondom, előző kettő is újként került hozzám, és mindkettő 400.000 km előtt kicsivel került eladásra, a jelenlegi is közelít a 300.000-hez és sose volt semmi komolyabb műszaki gond velük.


A kényelem és társai meg ugye elég relatív, főleg ha a 3 márkát nézzük, jóformán mindenki összeállíthatja a saját izlésének, kényelmének megfelelőt.

2020. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

#4: Persze és mit hasonlítsunk össze egy youngtimer coupe-t vagy egy modern sportos kombit?

Elnézést, ha okoskodás, hogy felhívtam a figyelmet a csőlátásra.

Ezek közül én is az Audi-t mondanám így elsőre. De pl az E31-gyel nem nagyon tudnék szembeállítani semmit a másik két márkából. Ezzel szemben az RS4 is majdhogynem verhetetlen egy másik kategóriában számomra.


Teccikérteni az okoskodást?


#3

2020. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Wiesmann - ha már muszáj németet kedvencnek tartani.
2020. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

"Persze és mit hasonlítsunk össze egy youngtimer coupe-t vagy egy modern sportos kombit?"


Vegyed mondjuk a jelenlegi modellpalettát. Minden egyes modellre mind a 3 márkának megvan a tökéletes ellenfele, minden motorváltozatra van a másik 2 márkának is egy ugyanolyan motorváltozata, stb. Teljesen egyértelmű, hogy így gondolja az összehasonlítást a kérdező is. Nem kell tulvariálni, hogy mivan ha egy E31-est hasonlítunk össze egy 10 éves RS4-el, nyilván senkinek nem is jutott eszébe ez rajtad kivül.

2020. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Majd a kérdező megírja, hogy gondolta. Mert, hogy te gondolod, hogy a kérdező, mit gondolt, amikor kigondolt egy gondatlanul megfogalmazott kérdést az már ezotéria rovat:)


Nem az E31-et hasonlítottam az RS4-hez pont ez volt a lényeg.


De engedd el, én gondolkodom túl széles spektrumon úgy látszik.

2020. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!